Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На портале HLTV  был опубликован список лучших команд по Counter-Strike:Global Offensive, в который попала украинская команда Project X, заняв 50-е место.

Несмотря на то, что второй состав организации Natus Vincere недавно снялся с Shadow League Season 1, он не потерял место в рейтинге. Юниоры все ещё на 37 строчке.

В ТОП-50 зашла украинская команда Project X, заняв 46 место в глобальном рейтинге.

Топ команд из Украины сейчас выглядит так:

Также стоит отметить, что к сотне лучших команд мира стремится ещё три украинских коллектива — Navi.Youth, Marlian Esports и The Incas, которые все чаще и чаще появляются на HLTV.

Материалы по теме

Heroic очолили світовий рейтинг, а українські команди підсилили свої позиції

Після завершення Blast Premier Fall Final 2022 оновився світовий рейтинг HLTV і Heroic очікувано піднялися на першу сходинку.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.

Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

CS:GO — остання версія Counter-Strike, випущена у 2012 році зараз є однією з найпопулярніших дисциплін кіберспорту у всьому світі.