Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere сообщили на командном сайте, что Святослав Drainys Комиссаров переведен в инактив. Его место на тестовой основе займет Артём Sadovnik Данилюк.

64cc140e-de81-4392-8eba-2a9edd052b9e

Natus Vincere взяли в аренду у казахского клуба Se7en eSports Артёма Sadovnik Данилюка. Вместе с ним команда уже сыграла 4 матча в рамках первого дня Global Loot League Season 3. По итогам 4 матчей “рожденные побеждать” 10 убийств и расположились на 11-й строчке таблицы.

Напомним, что Na`Vi выступили двух последних LAN-турнирах не очень удачно. На GLL Season 2 они заняли седьмое место, а на StarSeries i-League PUBG Season 2 даже не вышел из группы.

Текущий состав Natus Vincere:

  • Вадим POKAMOLODOY Ульшин
  • Дмитрий Shade1 Рощин
  • Иван Ubah Капустин
  • Артём Sadovnik Данилюк (на просмотре)
  • Святослав Drainys Комиссаров (инактив)

Источник

Материалы по теме

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і