Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Роман Resolut1on Фомінок повернувся до Європи з Балі і повідомив, що планує почати кар’єру… інфоцигана, або ж повернеться в Dota 2 в наступному сезоні, якщо будуть гідні пропозиції (ймовірно Роман очікує пропозиції від російських БК).

Привіт друзі. Розкажу, що в мене відбувається і куди я зник.
Я переїхав із Балі. З’їздив на 10 днів у Дубай для того, щоб відчути атмосферу люксу та бізнесового руху, зарядитися мотивацією. Зараз працюю над проектом з навчання гри, мислення, комунікації та турботи про тіло. Хочу у вас трохи пізніше попросити дати зворотний зв’язок про те, що було б вам корисно і наскільки такий продукт актуальний для вас.
Чому до мене прийшла така ідея? Я стаю на шлях своєї Дхарми (призначення) і загалом розширююсь зараз сильно. Тому мені цікавий шлях підприємництва, створення контенту та взаємодії з ШІ. І цей проект захоплює всі ці сфери, поєднуючись з моєю любов’ю до ігор. Хочу давати користь і віддавати те, що вже встиг накопичити за своє життя повне подорожей, постійних виходів із зони комфорту та роботи над собою та своїм мисленням.
Зараз я прилетів до Кракова, щоб зустрітися з родиною та грати на європейському сервері. Я загалом не відмовляюся від ідеї повернутися на сцену наступного сезону і мені цікаво було б навіть поєднувати всі ці речі. Аналізуючи успіх ОГ ще у 2018 році я зрозумів одну важливу істину – навчаючи інших, ми вчимося самі.

Раніше ми викладали посилання на інтерв’ю, де Фомінок зізнавався у переживаннях щодо ставлення до нього українців. Те відео з ним робив так званий гуру біохакінку Арсен Маркарян. Пізніше в інтернеті з’явилося відео, де Маркарян зізнається у сексуальних зв’язках з неповнолітніми.

Материалы по теме

Це все гормони винні! Resolut1on зізнався, що дуже страждає від хейту українців після гри за росіян

Роман Resolut1on Фомінок знявся в подкасті відомого біохакера Арсена Маркаряна. В псевдоінтелектуальній бесіді співрозмовники обговорювали вплив гормонів на гравців в Дота 2, періодично відволікаючись на інші теми.

Колаборант Resolut1on засвітився на матчі Лейкерс проти Кліпперс в компанії російських гравців BetBoom, Spirit та Gladiators

0

Український колаборант Роман Resolut1on Фомінок засвітився на матчі “Лос-Анджелес Лейкерс” проти “Лос-Анджелес Кліпперс” в компанії російських гравців.

Resolut1on планує стати блогером і розповідати про закулісне життя прогеймерів

0

Проросійський український дотер Роман Resolut1on Фомінок повідомив, що збирається створити канал на Youtube. Схоже, що любитель грати в російських складах став нікому не потрібним і прагне хоч якось повернутись в тусовку і привернути до себе увагу.