Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Перемогою італійського зерга Reynor завершився великий турнір зі Starcraft II в рамках фестивалю Gamers8 в Саудівській Аравії.

Загалом в турнірі брало участь 16 елітних гравців світу, з яких половина представляла Південну Корею. У ТОР-8 вийшло 5 корейців, проте лише один з них дістався фіналу і їм став 28-річний Cure. 

21 річний Reynor не програв жодного матчу в Play-off турніру, перемігши у фіналі корейського терана Cure з рахунком 4-1 по картах. 

За перемогу Reynor отримав 150 тисяч доларів з загального призового фонду у 430 тисяч. 

Інша мегазірка Starcraft легендарний фін Serral неочікувано програв у першому ж турі Play-off корейцю Solar і не зміг поборотися за перше місце. 

 

Материалы по теме

Vitality підписали потужний склад зі Starcraft II. Причини такого дивного рішення

0

Європейська кіберспортивна організація Team Vitality завдяки стратегічному партнерству з південнокорейською командою ONSYDE відкрила склад зі StarCraft II.

Купили всіх. Riot останніми, але прогнулися під Саудівську Аравію

На майбутньому Esports World Cup (колишній фестиваль Gamers8), який повинен відбутися в липні 2024 у Ріяді відбудеться великий турнір з League of Legend. Про це повідомляє репортер Jacob Wolf, який дізнався про плани Riot з внутрішньої переписки компанії.

NAVI повертаються в дисципліну Starcraft II через 10 років після виходу з неї

NAVI несподівано вирішили повернутися у давно забуту в Україні дисципліну Starcraft II. Український клуб оголосив про підписання Петра Spirit Валукевича, який грає за расу теранів.

Визначилися переможці Gamers8 в дисципліні Rocket League

0

В Саудівській Аравії завершився фестиваль Gamers8 в дисципліні Rocket League. 24 команди з усього світу розіграли величезний призовий фонд у 2 мільйона доларів США.