Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

GRID Esports співпрацює з Riot Games над запуском Valorant Data Portal (VDP), нового сервісу, який буде збирати усі ігрові дані, потрібні гравцям.  Перша у своєму роді платформа для шутеру Riot скоро стане доступною, проте тільки для 30 команд-партнерів франшизних ліг Valorant Champions Tour (VCT). 

League of Legends Esports використовує дуже схожий портал даних з 2021 року, проте повідомляється, що це перший випадок, коли подібний сервіс з’явиться в жанрі FPS. 

VDP дозволяє професійним командам збирати дані з матчів VCN і тренувань, а потім використовувати ці дані для кращого аналізу матчів і оцінки гравців. Сервіс дасть командам більше інформації для розробки стратегій і підбору нових гравців. 

VDP є повністю автоматизованим і містить приватні дані, до яких можна отримати доступ лише через інтерфейс користувача на основі додатків або захищеного API. За словами Riot, запровадження VDP є частиною зусиль, спрямованих на забезпечення цілісності Valorant Esports на початку третього року існування. Партнерство Riot із GRID має на меті запропонувати спільноті офіційне джерело правдивих даних, водночас видавець гри зможе стежити за всіма офіційними матчами, щоб переконатися, що в них немає ніяких махінацій. 

Riot називає портал VDP розроблений разом з GRID «першим кроком у тому, щоб зробити офіційні дані VCT доступними для ширшої екосистеми». У майбутньому, окрім професійних команд VCT, доступ до порталу отримають більше команд і партнерів. 

GRID — компанія з аналізу даних, орієнтована на кіберспорт. Компанія не надто відома широкому загалу уболівальників кіберспорту, проте саме вона є одним з головних, а можливо і головним постачальником даних для букмекерів у багатьох іграх в тому числі в кіберспорті. Компанія підписує контракти з організаторами турнірів, додає певний код до серверів і отримує всю інформацію про гру в реальному часі. Ці дані компанія продає букмекерам, завдяки чому вони в реальному часі можуть бачити все, що відбувається в грі, в тому числі і радар і робити правильні прогнози щодо майбутніх результатів. 

За інформацією ряду джерел, скандали з радаром, або телевізором у CS:GO, які лунали деякий час тому, були пов’язані саме з витоком інформації GRID. Тоді деякі власники команд під виглядом букмекерів купували доступ до додатка GRID і надавали його своїм командам, завдяки чому останні отримували нечесну перевагу над суперниками. 

Читайте також: Холдинг путінського олігарха почав розробку суверенного ігрового рушія вартістю 1 мільярд доларів США

Материалы по теме

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Видавець ігор Brawl Stars та Clash of Clans повністю закриває свої ігри для росіян

0

Розробник відомих мобільних кіберспортивних дисциплін Brawl Stars та Clash of Clans компанія Supercell повідомила про повний вихід з Росії через триваючу агресію цієї країни проти України. Компанія не просто видалила російські додатки з онлайн-магазинів, а і заблокує всіх існуючих користувачів з Росії та Білорусі у найближчому оновленні навесні цього року.