Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Холдинг путінського олігарха Алішера Усманова VK представив концепт ігрового рушія, на якому російські розробники зможуть створювати власні ігри і не залежати від ліцензування західних популярних ігрових рушіїв, що робити дедалі складніше через міжнародні санкції пов’язані з війною в Україні.

Повідомляється, що розробка триватиме 3-5 років і холдинг Усманова інвестує в неї 1 мільярд доларів США. Для розробки вже зараз формується команда спеціалістів, а вихід бета-версії запланований на 2024 рік. 

Російський ігровий рушій планують зробити безплатним і універсальним, для портування ігор на всі відомі популярні платформи. Розробка підтримується владою РФ на вищому рівні. 

Нагадаємо, найвідоміший російський холдинг ESForce, до якого входять студія RuHUB, відомий кіберспортивний портал, серії турнірів Епіцентр і D2CL, а до недавнього часу також входила команда Virtus.pro, також входить у VK і належить путінському олігарху Алішеру Усманову. 

Ми часто чуємо про те, що кіберспорт поза політикою, хоча на справді створення ESForce від початку було частиною стратегії путінського режиму і важливою частиною пропагандистської машини, для створення впливу на аудиторію геймерів та кіберспортсменів. 

Читайте також: Ще два українські колаборанти пішли грати у клуб Алішера Усманова Virtus.pro 

Материалы по теме

Алішер Усманов «продав» компанії EPICENTR та ESFORCE AGENCY за ціною люксової автівки

Звіт російської групи компаній VK повідомляє, що холдинг путінського олігарха Алішера Усманова продав не тільки клуб Virtus.pro, а інші компанії, які ще нещодавно входили до його складу.

Продаж або фейк? Стала відома сума, за яку Virtus.pro продали вірменським інвесторам і вона не вселяє довіри

Стало відомо за скільки російська група компаній VK продала головний російський клуб Virtus.pro вірменським інвесторам. Російське видання «ВЕДОМОСТІ» повідомило, що згідно з фінансовим звітом VK, клуб було продано за суму в 174 мільйони рублів (2,27 мільйона доларів США). 

Головний ідеолог СНД-кіберспорту Антон Черепенніков попав під санкції США. У 2015 він володів правами на NAVI і розробляв системи стеження

До річниці початку повномасштабної війни в Україні США опублікували черговий пакет санкцій, до якого увійшов і хрещений батько російського кіберспорту, колишній власник холдингу ESForce і команди Virtus.pro Антон Черепенніков.