Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Microsoft схоже запланувала перемогу над Sony за будь-яку ціну. Останнім часом ми постійно чуємо про певні покупки, та колаборації, які зміцнюють позиції американського гіганта. Звісно, головним козирем має стати покупка Blizzard, проте навіть Riot почала підігравати Microsoft.

Так стало відомо, що всі ігри Riot з’являться на Xbox, а всі підписники майкрософтівського Game Pass отримають бонуси в іграх, які не мали користувачі ПК, або мобільних пристроїв (для мобільних ігор).

Наприклад у VALORANT гравці отримають одразу відкритими всіх агентів в той час, як на ПК для їх відкриття потрібно витратити досить багато часу. 


Коментар Gameinside: Давно відомо, що перемагає та платформа, де ігри крутіші і їх більше. Саме за рахунок крутих ексклюзивів Play Station завжди залишалася в лідерах, а Xbox пасла задніх. Дуже схоже на те, що в Microsoft нарешті зрозуміли, що було першим, яйце чи курка. 

Американський гігант перестав топтатися на місці та почав монополізацію ігрового ринку. Вперше в історії Xbox має шанси стати кращою консольною платформою, нарешті перевершивши Sony Play Station. Це може статися вже в найближчі 2-3 роки. 

Читайте також про антирекорди Diablo Immortal.

Материалы по теме

Riot Games презентувала колекцію скінів, присвячену VALORANT Champions 2022, який стартує у вересні

Напередодні початку Чемпіонату Світу CHAMPIONS з VALORANT розробники гри презентували спеціальні скіни, присвячені турніру. Частина від продажу піде на виплати командам, які беруть участь у CHAMPIONS. VALORANT Champions 2022 розпочнеться вже 31 серпня і триватиме до 18 вересня і буде проходити в Стамбулі. Призовий фонд буде залежати не тільки від організаторів, а і від активності

Кубок до Чемпіонату Світу з League of Legends — Worlds 2022 створив ювелірний бренд Tiffany and Co

Чемпіонат світу з League of Legends — одна з найграндіозніших і найпрестижніших подій у кіберспорті. Кожного року Riot робить вражаючий кубок, проте цього року вони обіцяють щось ще більш приголомшливе.

Riot Games розповіли про нову систему претендентів у VALORANT, яка дозволить будь-яким командам потрапити у професійну франшизну лігу та на Чемпіонат Світу

Riot Games розповіли про систему турнірів для претендентів Challengers у VALORANT, через які будь-яка команда зможе потрапити у франшизні професійні ліги та навіть на глобальні події MASTERS та CHAMPIONS. Окрім цього скоро оголосять про систему, коли команди зможуть потрапити у ліги Претендентів прямо з гри, минаючи відбіркові змагання.

Microsoft каже, що SONY платить розробникам за те, щоб вони не додавали свої ігри у Xbox Game Pass

Microsoft звинуватила SONY в тому, що японська компанія платить розробникам, щоб вони не додавали свої ігри до Xbox Game Pass.