Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головний турнір з Rocket League – Rocket League Championship Series знизив віковий поріг для учасників з 15 до 13 років. Це рекордно низький показник для професійного кіберспорту, де зазвичай до змагань допускають з 16-ти, а іноді і з 18-ти років. 

Цікаво, що таке здавалося б позитивне рішення викликало велику дискусію на заході. Багато хто вважає, що можливість стати професійним гравцем у 13 може зламали долю тим, хто в такому юному віці, коли особистість ще не сформовано, вирішить поставити на кон навчання заради примарної кар’єри професіонала в кіберспорті. 

Кіберспорт залишається абсолютно нестабільною індустрією і той, хто сьогодні виступає на чемпіонаті світу в 13, через п’ять років може залишитись і без змагань і без знань, необхідних в житті. 

До того ж нові вікові обмеження суперечать законодавству багатьох країн, зокрема США, де офіційно працювати до 14 років не можна. 

В будь-якому випадку на прикладі Rocket League ми спостерігаємо, як кіберспорт молодшає. Хоча в середньому вік кіберспортивних уболівальників і кіберспортсменів зростає, з’являються набагато молодші кіберспортсмени, яки починають грати ледь не з колиски, а в середній школі вже грають на рівні професіоналів.

Материалы по теме

BLAST підписали багаторічну угоду з Epic Games на проведення турнірів з Fortnite і Rocket League

Турнірний оператор BLAST, відомий насамперед своєю екосистемою турнірів BLAST Premiere з Counter-Strike оголосив, що буде проводити найбільші кіберспортивні турніри Epic Games.

Team Liquid розпускають свій зірковий склад з Rocket League і йдуть з дисципліни через проблеми із залученням спонсорів і монетизацією

Team Liquid виходять з дисципліни Rocket League, про це клуб повідомив на офіційному сайті. Найважливішим в цій новині є те, що команда розпускає потужний склад, який на цьогорічному Чемпіонаті світу посів 3-4 місце, а загалом за рік виграв майже 400 тисяч доларів.

Визначилися переможці Gamers8 в дисципліні Rocket League

0

В Саудівській Аравії завершився фестиваль Gamers8 в дисципліні Rocket League. 24 команди з усього світу розіграли величезний призовий фонд у 2 мільйона доларів США.