Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російська букмекерска контора Winline стала офіційним партнером найпопулярнішої змагальної платформи FaceIT. Цинізм ситуації полягає в тому, що Winline є зареєстрованою легальною БК, яка має клуби в Росії і офіційно сплачує мільйони податків в бюджет країни-терориста.

Цікаво, що директором по стратегічним партнерствам ESL Faceit Group є росіянин Євген Зелений, який, судячи з його профілю на linkedin, до приходу в кіберспорт багато років працював в Москві в офісі VISA. У 2020 році Зелений перейшов працювати у FaceIT і працював надалі в Росії. Пізніше, після придбання платформи саудитами, об’єднання в холдинг з ESL і початку повномасштабної війни в Україні росіянин переїхав у Вірменію.

Зміна локації не завадила “правильному росіянину” мати справи з російськими БК, які фінансують війну в Україні.  

Євген Зелений, директор зі стратегічних партнерств, ESL Faceit Group:

Ми дуже раді майбутньому масштабному партнерству з Winline. Для Faceit, регіон СНД — один з найпріоритетніших і найперспективніших, і активності Winline завжди дуже помітні за якістю, креативністю та розмахом. Без сумніву, кіберспортивна експертиза обох сторін, помножена на наші спільні активи, відкриває цілий спектр нових можливостей для користувачів Faceit у Росії, Казахстані та Білорусі. Упевнений, що підготовлені нами активності будуть позитивно оцінені як тими, хто заходить на платформу всього кілька разів на тиждень, так і гравцями, націленими на вихід у сцену. Нові формати змагання, відчутні призові фонди та інфраструктурні покращення, спрямовані на регіони, які сьогодні не охоплені повноцінно нашими сервісами — лише невелика частина дорожньої карти нашого багаторічного партнерства.

Нагадаємо, що вже після початку повномасштабної війни FaceIT відкрив в Росії власні сервери, пізніше кількість серверів було додатково збільшено в інших регіонах країни-терориста. Платформа не вводила жодних обмежень для росіян після початку повномасштабної війни окрім обмежень на виплати на картки банків Росії, які заборонені міжнародними санкціями. 

Нажаль попри антиукраїнську політику FaceIT ряд українських діячів продовжують рекламувати цю платформу, виправдовуючи це відсутністю альтернативи для CS.

Материалы по теме

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.