Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда Natus Vincere зіграє вирішальний матч проти французької команди Vitality за останній шанс отримати квоту у стадію легенд на PGL Major Antwerp 2022.

Принциповий матч розпочнеться у вівторок 19 квітня об 15.45 за Києвом. На цей час фаворитом матчу з двократною перевагою на думку букмекерів є команда NAVI. 

За останні 9 зустрічей, коли команди стикалися, з 2020 року сім матчів виграли NAVI й лише 2 матчі виграли бджілки, причому останній раз у форматі BO3 французи перемагали у далекому 2020 році. 

З іншого боку сьогодні NAVI вже програли Героїкам, які теж декілька років поспіль не могли здолати чорно-жовтих, тож шанси у Vitality не такі й маленькі з огляду на спад в NAVI. В той самий час французька п’ятірка після решафлу теж показує дуже сумнівні результати і явно не у формі.

Склади команд

Статистика на картах

Нагадаємо, що NAVI зараз займають другу сходинку світового рейтингу у той час, як Vitality займають лише 11-те місце. 

Раніше повідомлялося про те, що Народжені Перемагати програли Heroic, а BIG несподівано здобули перемогу 2-0 проти фаворитів команди Faze.

Як наслідок Heroic та BIG напряму пройшли до стадії легенд на найближчому мейджорі, який почнеться 9 травня у Бельгії.

Материалы по теме

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.