Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Данський клуб Team Singularity розійшовся зі своїм складом з CS:GO. Склад відправили у відставку через виключення Росії зі світового кіберспорту.

Росіяни зараз не мають перспектив в кіберспорті, ми впевнені в тому, що знайти нормальну команду гравцю буде нереально, принаймні поки не скінчиться війна.

Офіційне звернення команди:

Сьогодні ми з важким серцем розлучаємося з нашим списком CS:GO. Провівши разом пів року, ми вирішили розійтися. Сподіваємося, що цей склад зможе проявити себе до кінця 2022 року і пробитися на основні турніри.

Ми вдячні за відданість і наполегливу роботу, яку всі вони доклали протягом останніх 6 місяців.

«На жаль, ситуація у світі не дозволяє нам продовжувати співпрацю з Singularity, на жаль, постійні проблеми зі складом, оскільки викуп 2-х гравців із команди та відсутність можливостей буткемпу не дозволили нам показати стабільні результати, дякую SNGArmy за підтримку протягом усього нашого часу разом».

Про команду Singularity:

Team Singularity, нещодавно придбана компанією Rightbridge Ventures, була запущена у 2016 році і перетворилася на провідну кіберспортивну організацію з професійними командами, які змагаються у Fortnite, Counter-Strike: Global Offensive, Rocket League, League of Legends, FIFA22, Apex Legends і більше.

Компанія зосереджена на розвитку талантів і є провідним інкубатором талантів в кіберспорті. Team Singularity має найбільшу академію кіберспорту path2pro у світі, де понад 10 000 активних гравців-аматорів намагаються стати наступним професіоналом у кіберспорті.

Team Singularity є домом для понад 100 гравців і співробітників з більш ніж 30 різних країн.

Материалы по теме

Колишній капітан NAVI Деніс seized Костін планує створити команду та вивести її в ТОР і все це в форматі розважального шоу на Rutube

Колишній гравець команди NAVI росіянин Деніс seized Костін став обличчям та головним персонажем цікавого кіберспортивного шоу з назвою Трайхард, презентація якого втекла в інтернет. Проект буде будуватися навколо ідеї створення молодої кіберспортивної команди, метою якої стане увійти бажано у ТОР-30, а мінімум у ТОР-50 світового рейтингу протягом року.

GuardiaN покинул состав Team Singularity

Team Singularity объявила о расставании с Ладиславом «GuardiaN» Ковачем. Анонс состоялся на официальном сайте клуба.

GuardiaN может покинуть про-сцену CS:GO – Seized прокомментировал слухи

Слухи про уход словацкого снайпера Ладислава GuardiaN Ковача с про-сцены CS:GO прокомментировал киберспортсмен Денис seized Костин. По словам Костина, GuardiaN пока не хочет играть в CS, а также seized  обмолвился, что до “анонса” неправильно отвечать на подобного рода вопросы. О каком анонсе идёт речь, неужели GuardiaN  действительно отправляется в отставку?