Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кілька днів тому в жіночому кіберспорті спалахнув черговий скандал, причому навколо відомого тегу Astralis.

Зліва на фото KiKi, справа Spike

Колишня гравчиня клубу з нікнеймом КіКі звинуватила свою тіммейтку Spike у сексуальних домаганнях. За словами дівчини, під час перебування в Польщі вони жили в одній кімнаті і Spike почала пропонувати розважитися. Попри відмову вона наполягала і навіть поцілувала KiKi, а потім хотіла перейти до сексу, не звертаючи увагу на супротив. Тільки після того, як KiKi почала кричати, Spike від неї відчепилася. 

Через кілька днів після спалаху скандалу Spike розповіла про власний погляд на те, що сталося. За словами дівчини, KiKi була не проти ігор і взагалі не чинила супротиву. Вона була лише проти сексу і коли Spike це побачила, то відразу припинила свої залицяння. 

На думку Spike її колишня тіммейтка була з нею у відмінних стосунках навіть після інциденту, якій стався досить давно. Spike гадає, що KiKi вирішила винести бруд з дому лише через те, що її звільнили з команди. 

Читайте також абсолютно дику історію про російського тренера з VALORANT.

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Astralis повідомили, що dev1ce повернеться у професійний кіберспорт вже на початку грудня

0

Astralis оголосили, що легендарний чотирикратний переможець Мейджорів Ніколай dev1ce Рітз повернеться на професійну сцену швидше ніж було заплановано.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.