Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найпопулярнішому тактичному шутеру планети виповнилося 24 роки. За цей час виросло не одне покоління кіберспортсменів, а гра подолала шлях від моду для HalfLife, зробленому на рушії Quake, до бета-версії Counter-Strike 2.

За 24 роки CS пережив кілька перероджень, частина з яких, як то CS 1.6 та CS:GO стали легендарними, а частина, як CS: Source та Counter-Strike: Condition Zero були відверто прохолодно зустріті публікою. З усім тим гра постійно прогресувала і розвивалася і пережила лише одну дійсно велику кризу при переході з CS 1.6 на CS:GO, коли спільнота перебувала у стані невизначеності та тимчасово розділилася на два великих табори. 

 

Сьогодні спільнота Counter-Strike виглядає потужною як ніколи раніше, онлайн гри зашкалює і всі з нетерпінням чекають на вихід CS2. Як і Valve всі фанати улюбленої каески вважають, що 24 роки – це не кінець, а тільки початок.

Материалы по теме

Valve роздала купу помилкових банів в CS2 після виходу чергового патчу. Компанія визнала і вже виправляє помилку

0

5 грудня у CS2 відбувся збій внаслідок якого величезна кількість гравців отримали бани в грі. До списку постраждалих потрапило і чимало професіоналів в тому числі з ТІР-2 сцени.

За результатами TI2023 Valve роздасть мізерну у порівнянні з попередніми роками кількість реплік Аегіс

0

The International 2023 встановив ще один антирекорд, репліку Аегіса, яку раніше давали за 1000 рівень Бойової перепустки, цього року отримають лише 3,3 тисячі з тих, хто купив Компендіум.

Valve анонсували Steam Deck OLED. Девайс стане ще потужнішим і позбудеться ряду недоліків попередньої версії

Valve анонсували оновлений Steam Deck. Новий девайс називатиметься Steam Deck OLED, бо його буде оснащено покращеним екраном з технологією OLED.

Valve змінили назви стадій і правила посіву на Мейджорі з CS:GO, а також оновили свій рейтинг

0

На найближчому Мейджорі з CS2 – PGL CS2 Copenhagen 2024 буде змінено назви етапів турніру та буде застосовано нову систему посіву.