Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный инсайдер Ярек DeKay Льюис сообщил имя возможного новичка Complexity Gaming. Им может стать действующий игрок MAD Lions.

Менеджмент Complexity рассматривает двадцатиоднолетнего Расмуса sjuush Бека на замену Оуэна oBo Склаттера. Тем не менее инсайдер сообщил, что датчанин является не приоритетной целью для клуба. Имя других кандидатов он не сообщил.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Heroic продолжат сотрудничество с HUNDEN несмотря на бан

Источник

Материалы по теме

Вийшло досить важливе оновлення CS:GO в якому послабили M4A1-S та внесли багато змін на карті Ancient

В черговому оновленні CS:GO розробники досить суттєво знизили ефективність M4A1-S зменшивши об’єм магазина з 25 до 20 патронів. Також значних змін зазнала карта Ancient.

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.

Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад призупинив кар’єру гравця CS:GO та перейшов у національну команду з VALORANT

0

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa. Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.

Джейсон Лейк показав штаб-квартиру Complexity Gaming вартістю $25 000 000

Голова та співзасновник Complexity Джейсон Лейк зробив для портала Dexerto ексклюзивну екскурсію по штаб-квартирі компанії. Сучасний ігровий комплекс вартістю $25 000 000 розташовано у Фріско, штат Техас, — поруч зі стадіоном НФЛ Dallas Cowboys.