Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Инсайдер Ярек DeKay Льюис сообщил, о том что пятым игроком состава Team Dignitas по CS:GO станет шведский игрок Кристофер GeT_RiGhT Алесунд.

8ee920f3eceedf9a5dcb1d4ccec5c5a7

По слухам команда будет состоять из трёх бывших тиммейтов Кристофера в Ninjas in Pyjamas —  Ричарда Xizt Ландстрема и  Адама friberg Фриберга и  Патрика f0rest Линдберга. Также по словам журналиста организация уже подошла к заключению соглашения с норвежцем Хоконом Hallzerk Фьярли, который с марта 2018 занимает позицию снайпера в Nordavind.

В сентябре 2019 года СЕО Dignitas Майкл Prindi Приндивилл заявил, что организация соберет новый состав по дисциплине CS:GO. Он опубликовал обращение к игрокам и фанатам в твиттере Team Dignitas.

Возможный состав Team Dignitas:

  •  Хокон Hallzerk Фьярли
  •  Адам friberg Фриберг
  •  Патрик f0rest Линдберг
  •  Ричард Xizt Ландстрём
  •  Кристофер GeT_RiGhT Алесунд

Материалы по теме

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

Легендарне тріо «пенсіонерів» з NIP зібрало команду і бере участь у європейських кваліфікаціях на RMR

Легенди CS:GO на пенсії зібрали склад і беруть участь у європейських кваліфікаціях RMR. У склад команди d00m входить колись непереможна трійка з NIP у складі GeT_RiGhT⁠, friberg та f0rest, також в склад входить Lekr0 та Jackinho.

Team Dignitas розпустила свій склад з CS:GO та вирішила не набирати нових гравців попри попередні заяви

0

Кіберспортивна організація Team Dignitas передумала залишати склад з CS:GO. Клуб вирішив тимчасово залишити дисципліну після оцінки ринку гравців. Усі учасники ростера, а також тренер та аналітик, стали вільними агентами.

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.