Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организация Anonymo объявила, что они расстались с Янушем «⁠Snax⁠» Погожельский. 28-летний поляк бездействовал с начала декабря, решив взять перерыв до конца года, чтобы подзарядить батареи после неудачного турнира на ESL Pro League S15 Conference.

В заявлении сказана благодарность Snax за время, проведенное в организации. Anonymo объяснила, что обе стороны решили пойти разными путями из-за «разного видения построения команды на 2022 год». Легендарный поляк самый длинный стоящий член команды, который перетерпел основные изменения.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: СМИ: oscar может перейти в состав GORILLAZ

Состав Anonymo:

  • Павел ⁠innocent⁠ Моцек
  • Михал «snatchie⁠ Руцки
  • Кароль «rallen⁠ Родович
  • Патрик Demho⁠ Томашевский
  • Адриан «imd⁠» Пипер (тренер)

Материалы по теме

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

Паша Біцепс поглузував з NAVI і Бумича, запропонувавши колишнього тіммейта у склад чорно-жовтих

0

Легендарний польський кіберспортсмен Паша Біцепс влучно поглузував на тему Бумича, а заодно просватав NAVI свого колишнього тіммейта Снакса.

«Після досвіду гри за ENCE, я розумію, що тепер відкритий для будь-яких пропозицій від команди» — Януш Snax⁠ Погожельський сподівається повернутися на ТІР-1 професійну сцену

0

Легенда польського CS:GO Януш Snax⁠ Погожельський у інтерв’ю порталу HLTV.org прокоментував свою успішну гру в якості стендіна за команду ENCE. Інтерв’ю було взято до фіналу турніру, де команда ENCE розгромно програла, проте Snax зміг заявити про себе і отримав шанс повернутися на просцену.

Українська команда B8 з CS:GO виграла турнір ESEA Spring 2022 Cash Cup 5 Europe

Українська команда B8 перемогла у турнірі ESEA Spring 2022 Cash Cup 5 Europe. У фіналі турніру, який проходив у форматі BO3, хлопці зустрілися з польською п’ятіркою Anonymo.