Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний гравець польської п’ятірки Virtus.pro Snax не дочекався на пропозицію відомих команд і вирішив почати все з нуля. Досвідчений чемпіон набрав молодих гравців і створив мікс з назвою Let Us Cook. 

Хоча минулого року Snax просто відмінно відіграв за ENCE у якості заміни і навіть вивів команду у фінал турніру в Далласі, протягом року ніхто з топів так і не зацікавився 29 річним ветераном. 

До міжнародного складу нової команди Снакса увійшли Александр sound Штефан, Рауль Blytz Глігор, капітан Міккель Maze Спарват і снайпер Себестьян fr3nd Кусмеж.


 

Перше хрещення команди відбулося вже сьогодні в рамках турніру CCT North Europe Series 3 де Snax і компанія просто знищили №70 світового рейтингу французську команду GenOne. Французи змогли взяти лише 10 раундів за 2 карти, а Snax, хоч і був найгіршим у команді за статистикою, все одно заробив рейтинг 1,37. 

Читайте також: Все про скандал G2 з російським прапором, реакція українців і що треба зробити, щоб цей сором не повторювався

Материалы по теме

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

Паша Біцепс поглузував з NAVI і Бумича, запропонувавши колишнього тіммейта у склад чорно-жовтих

0

Легендарний польський кіберспортсмен Паша Біцепс влучно поглузував на тему Бумича, а заодно просватав NAVI свого колишнього тіммейта Снакса.

«Після досвіду гри за ENCE, я розумію, що тепер відкритий для будь-яких пропозицій від команди» — Януш Snax⁠ Погожельський сподівається повернутися на ТІР-1 професійну сцену

0

Легенда польського CS:GO Януш Snax⁠ Погожельський у інтерв’ю порталу HLTV.org прокоментував свою успішну гру в якості стендіна за команду ENCE. Інтерв’ю було взято до фіналу турніру, де команда ENCE розгромно програла, проте Snax зміг заявити про себе і отримав шанс повернутися на просцену.