Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ютубер повідомив, що викрив найбільшу відому аферу в Steam в якій брали участь співробітники VALVE. Якщо вірити розслідуванню блогера, працівники сапорту Steam викрали та перепродали тисячі скінів CS:GO на мільйони доларів США.

Злочинна схема працювала наступним чином! Спочатку підшукувалися потенційні жертви — акаунти з інвентарем вартістю у десятки, а може і сотні тисяч доларів США. Зловмисники насамперед шукали не активні акаунти, якими не користувалися вже роками, також підшукувалися акаунти, які було перепродано і їми користувався не перший власник. 

Після цього працівник VALVE передавав сторонній людині, що не мала відношення до компанії всю інформацію, необхідну для відновлення акаунту, включаючи всі дані власника і навіть місце, з якого заходили на акаунт. Далі працівник стім блокував акаунт за порушення, а його співучасник відновлював акаунт, користуючись отриманою інформацією. 

Справжні власники акаунтів не могли цьому завадити, бо не вони створювали акаунт і в них було апріорі менше інформації для його відновлення. Після крадіжки акаунту зловмисники переганяли дорогі скіни на свої акаунти, з яких їх перепродавали великим трейдерам. Після цього акаунт-жертву і акаунт-прокладку просто видаляли з гри, щоб замести сліди. 

За словами блогера, таким чином було вкрадено десятки тисяч дорогих скінів на сотні і навіть мільйони доларів. 

Цікаво, що в сапорті Steam було принаймні два таких злочинних угрупування, бо розслідування свідчить про внутрішню конкуренцію за найбільш жирні акаунти, яка зрештою і призвела до витоку інформації.

У матеріалі ютубер демонструє деякі скріни, як доказ свого розслідування і натякає, що після його діяльності VALVE провели своє розслідування, про яке він розповість у наступному випуску. Офіційно VALVE ніяк не коментували ситуацію. 

 

Це вже не перше розслідування навколо VALVE, нещодавно інший ютубер порахував, скільки розробник. CS:GO заробляє на кейсах в грі. 

Материалы по теме

Всі зміни, які на нас очікують в Counter-Strike 2

VALVE запустили окремий розділ сайту, присвячений Counter-Strike 2. На ньому є українськомовна версія, розповідається про нові можливості гри і анонсовано закрите тестування для обраних гравців.

VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2

0

Стало відомо, що VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2. Фактично це означає, що компанія дійсно планує випустити другу частину Counter-Strike, проте не можна бути впевненим на 100 відсотків у тому, що це буде той самий CS:GO переведений на рушій Source 2.

CS:GO встановив черговий вражаючий рекорд за кількістю гравців в Steam

0

Вперше в історії пікова кількість користувачів CS:GO перевищила позначку в 1 мільйон 400 тисяч гравців. На фоні чуток про вихід гри на Source 2 інтерес до командного шутера постійно зростає, за останній місяць CS вже сім разів бив рекорди онлайну.

Стало відомо, скільки заробляють розробники карт в CS:GO

В файлах CS:GO датамайнери знайшли відмітку про суми, які Valve заплатили розробникам за карти Anubis, Ancient та Tuscan. Судячи з зазначених у файлах сум, незалежні розробники отримали по 150 000 доларів за карту.