Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився перший сезон у всіх перших дивізіонах ліг DPC в шести регіонах світу і визначилися всі команди, що отримали запрошення на перший Мейджор 2023 року, який відбудеться в місті Ліма, Перу.

Загалом Lima Major відвідають: Team Liquid, Gaimin Gladiators, Tundra Esports, Entity, BetBoom, Team Spirit, HellRaisers, PSG.LGD, Team Aster, Knights, EHOME, Execration, Geek Slate, Talon Esports, TSM, Shopify Rebellion, beastcoast, Evil Geniuses. 

Нагадаємо, що перший мейджор року стартує 22 лютого і триватиме до 5 березня. 

Результати всіх перших дивізіонів першого сезону DPC 2023

Китай

Східна Європа

Західна Європа

Азія

Південна Америка

Північна Америка

Читайте також: В Саудівській Аравії відбудеться фестиваль Gamers8, на якому розіграють 30 мільйонів доларів США

Материалы по теме

Maincast транслюватиме всі ліги другого сезону DPC окрім ліги де грає NAVI. Російськомовні трансляції окрім регіону EEU робитиме BetBoom та FISSURE

Українська студія кіберспортивних трансляцій Maincast повідомила, що буде вести українськомовні трансляції другого сезону DPC, проте без ліги Східної Європи, де грають NAVI.

Запущено реєстрацію на відкриті кваліфікації другого сезону ліги DPC Східної Європи

0

Відкрилися реєстрації на відкриті кваліфікації на наступний сезон DPC для Східної Європи. Усього відбудеться три кваліфікації з яких шість команд потраплять до закритих кваліфікацій.

Gamin Gladiators легко впоралися з Liquid у фіналі Lima Major. Результати та статистика переглядів турніру

Gamin Gladiators легко переграли Team Liquid у фіналі Lima Major і підняли над головою кубок першого Мейджора сезону. Слід зазначити, що Team Liquid, які виглядали явними фаворитами турніру, фінальний матч грали з заміною. Ключовий гравець команди Boxi через хворобу залишив турнір і вилетів на лікування додому, а його місце посів аналітик команди Jabbz і це

 Team Spirit вибула з Мейджора в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам. 

0

 Після прикрої поразки у другому турі нижньої сітки Lima Major Team Spirit вибула з турніру в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам.