Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Визначилася всі учасники BLAST Premiere Fall Final 2022. Останні кваліфікаційні турніри завершилися у неділю, через них на Бласт пройшли Herioc від Європи та Fluxo від Америки.

Престижний турнір відбудеться з 23 по 27 листопада і в ньому братимуть участь 8 команд, серед яких є майже всі лідери світового рейтингу Liquid, Faze та NAVI. Проте в турнірі не гратиме перша команда рейтингу Vitality, бо вона не пройшла кваліфікації, програвши Astralis. 

Загалом на турнірі розіграють призовий фонд у 425  тисяч доларів США. Переможець турніру також отримає слот на фінальний турнір року, де буде розіграно 1 мільйон доларів. 

Читайте також про кримінальні схеми заробітку на підставних матчах в кіберспорті.

Материалы по теме

Огляд комп’ютерного клубу Astralis та фінал BLAST — заключний влог Петрика з Копенгагену

На каналі Кацапського Інферно вийшло заключне відео з подорожі Олександра Петрика та Діани Федченко на BLAST у Копенгаген.

Дивіться другий влог Кацапського Інферно з BLAST Premier Fall Final 2022

Олександр Петрик та Діана Федченко опублікували другий влог з Бласту в Копенгагені. У відео глядачі зможуть поринути не тільки у неповторну атмосферу на стадіоні Royal Arena, а і побувати в данському парку атракціонів.

Передостанній BLAST та остання можливість поїхати в Абу-Дабі

Андрій Присяжний в авторській колонці аналізує передостанній великий турнір з CS:GO у 2022 році. На турнірі буде вирішуватися доля останніх запрошень на головний Бласт року, де команди розіграють мільйон доларів США.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.