Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився перший день турніру останнього шансу на The International 11. 12 команд змагаються за слоти в основну стадію TI11 і тільки дві з них отримають омріяне.

На першому етапі команди розділені на 2 групи і всі ігри проходять лише за посів в основну сітку. Чотири найкращі команди з кожної групи вийдуть у верхню сітку Double Elimination, дві останні команди в групі впадуть в нижню сітку. 

Справжня боротьба розпочнеться вже у сітці DE, бо саме в ній визначиться дві найсильніші команди. На The International 11 потраплять переможці верхньої і нижньої сіток.

Всі матчі проходять в форматі БО2, за перемогу на карті команда отримує 1 бал.

Результати першого дня в групі A

В групі А NAVI потужно стартували, обігравши NOUNS та Tempest з рахунком 2-0 і зігравши з Polaris у нічию. Можливо це стане фатальною помилкою команди, бо місце в групі майже нічого не вирішує, а от розкривати карти перед основною стадією не найкраща думка.

Результати першого дня в групі B

З цікавого слід відмітити три поразки команди T1 за яку грає два двократних чемпіона TI. Чи справді вони такі слабкі, чи просто шифруються перед основною стадією турніру?

Наступні матчі групової стадії розпочнуться вже завтра рано вранці, команди відіграють останні матчі. 10 жовтня розпочнеться стадія Double Elimination, а 12 жовтня ми дізнаємося імена двох команд, які продовжать гру в основній стадії The International 11.

Ознайомитися з усіма учасниками The  International 11 можна тут.

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.