Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Це короткий огляд найуспішніших букмекерських компаній (топ-3), які зробили кіберспорт життєво важливою частиною бізнесу, наступний пост буде про ТОР-3 найкращих компанії, які можуть створити багато шуму в кіберспорті, якщо почнуть працювати в ций сфері.

При оцінці я спираюся на власні думки і здоровий глузд. Я враховую інвестиції в впізнаваність бренду, глобальну присутність, продукт, послідовність, наполегливість, угоди з впливовими особами тощо.

1xbet – є титульним спонсором у принаймні 8 (!) досить великих команд. Географія широка – Бразилія, Європа, Південно-Східна Азія. Спонсорська підтримка команд CS2 і Dota2.

Протягом багатьох років (з 2021 року) спонсорство ESL, гіганта галузі з контентом номер один. Ця співпраця формує довіру, охоплює англійську аудиторію та має багато переваг. Наприклад, Brazilian Rio Major у CS:GO у 2022 році спонсорував 1xbet, маючи глобальний контракт. Шанувальники Dota2 у Перу також знайомі з брендом, оскільки іспаномовна трансляція ігор ESL також підтримується (додатково оплачується, але чому б і ні) цим брендом.
Спонсоруються турніри другого рівня, такі як CCT і REZ, які мають невелику аудиторію, але там грається неймовірна кількість карт. З моєї точки зору, 90% трансляцій CS2 англійською проводяться через 1xbet.

Також вони є спонсорами премії HLTV Awards і присутні на найважливішому сайті з CS2. Нарешті, у них є власні акції, про які я не можу розказати.

Я гадаю, я перерахував навіть не 50% з того, що пов’язує кіберспорт з цією компанією, але цього достатньо, щоб вона була на першому місці.

GGbet – починалася як компанія з повним набором кіберспортивних пропозицій у 2016 році, а потім зробила дивовижну подорож.
Найважливішим тут (крім гарного продукту) є надзвичайно міцні стосунки з командою NAVI, яка завжди на висоті та має глобальну аудиторію та популярність. Компанія також має тривале партнерство з HLTV, яка підтримує спонсорство NAVI. Хочу відзначити спонсорський контракт Team Vitality, а також ефективну стратегію спонсорства великих заходів, яка діяла кілька років тому. Починала компанія з російськомовного ринку, а тепер для мене це глобальний бренд. Найважливіше те, що стратегія вибудувана з врахуванням розвитку допоміжних бізнес-ланцюжків, часткою в Navi (до речі це публічна інформація), студією трансляції кіберспорту, медіа-сайтом (результати в реальному часі) і постачальником коефіцієнтів.

BetBoom – Стратегія створення турнірів із власними назвами чудова. Це здається «марною тратою грошей», але після кількох турнірів і з проекцією майбутніх турнірів публіка почала оцінювати зусилля. Для глобального охоплення всіма мовами – ідеально, будь-хто, хто може брати участь у турнірі як партнер або як «пірат», кому не байдуже, чи є ім’я бренду.
Хоча сама команда BetBoom не має обмежень, це хороший спосіб завоювати довіру.
Кіберспорт як інструмент для виходу на ринок уже дав певні результати для BB в Латамі (Бразилія з CS2 і Перу з Dota2).

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.