Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У південнокорейському Сіднеї завершився Чемпіонат Світу з League of Legends. WORLDS 2023 тривав понад місяць, турнір розпочався ще 10 жовтня, а завершився лише 19 листопада.

У фінальному поєдинку з абсолютною перевагою і з рахунком 3-0 вперше за сім років перемогла команда T1 на чолі з легендарним Faker, який встановив унікальний рекорд – став чотириразовим Чемпіоном світу в найпопулярнішій кіберспортивній дисципліні світу.

Важливо, що вперше чемпіоном Faker став 10 років тому у 2013 році. Також головний титул він вигравав у 2015 та 2016 роках. 

Записи фінальних ігор

Перегляди трансляцій

WORLDS 2023 відмітився і рекордною кількістю глядачів. Окрім рекорду глядачів у півфіналі турніру, новий рекорд встановив і фінальний поєдинок, хоча він тривав лише три карти. На піку без врахування китайської аудиторії за чемпіонською грою спостерігало 6,4 мільйона глядачів – це найбільша кількість глядачів за всю історію кіберспорту. 

Вражає і середня кількість глядачів турніру, просто недосяжна для інших дисциплін 1,26 мільйона – лише трохи більше людей дивилося фінал The International цього року. 

Загалом якщо порівнювати популярність цьогорічних турнірів в різних дисциплінах, то такі популярні в Україні CS та Dota 2 займають лише третє та п’яте місця.

Обрані фото з турніру

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Анонс турніру Road to Glory з League of Legends з призовим фондом в 30000 грн

0

В Україні відбудеться досить помітний турнір з дисципліни League of Legends під назвою “Road to Glory“! На рідкісному для цієї дисципліни турнірі розіграють аж 30000 грн!