Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Ріяді, Саудівська Аравія, відбулося абсолютно фантастичне відкриття Esports World Cup 2024. З впевненістю можна сказати, що нічого подібного кіберспорт ще не бачив.

Особливо вражаючим був феєрверк, який продемонстрував справжню глибину гаманця арабських шейхів. 

Нагадаємо, що найбільший в історії кіберспорту турнір розпочнеться 3 липня і триватиме до 25 серпня. Ігри проходитимуть в 20-ти дисциплінах, а гравці змагатимуться не лише в особистому та командному, а і в клубному заліку, де буде розіграно 20 мільйонів доларів з 60 мільйонів загального призового фонду. 

 

Також організатори презентували абсолютно унікальну концепцію увічнення команд і гравців, які беруть участь в турнірі. Кожен учасник отримуватиме спеціальний ключ, який в разі перемоги буде поміщено в кубок, а рамка ключа зберігатиметься на спеціальній стіні в Ріяді. Ключі учасників, що програли, будуть розчавлюватися і закладатися в основу стіни пам’яті як згадка про тих, хто намагався, але програв. Водночас переможець зможе забрати три ключі найбільш принципових суперників, яких він обійшов, і закласти їх в основу виграного кубка, щоб зробити його по-справжньому унікальним. 

Всі переможені також отримають замість ключів спеціальні жетони, на яких буде позначено місце, на якому вони закінчили турнір. 

 

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.