Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team SoloMid сообщили на своем командном сайте об открытии детского состава по Fortnite. В него вошло четыре подростка.

TSMLogo-1068x601

В детский состав Team SoloMid по Fortnite вошло четыре игрока, которым от 13 по 15 лет. Все игроки хорошо выступили на отборочных к турниру Winter Royale, но не сумели выступить  в основном этапе из-за своего возраста. Менеджмент организации пообещал помогать игрокам, чтобы в будущем они достигли успехов в киберспорте. Игроки стримят на платформе Twitch и тренируются с игроками основного состава TSM по Fortnite.

Детский состав TSM по Fortnite:

3ba4514fd51db70950f4fac780a9d2e9

Источник

Материалы по теме

Клуб TSM звинувачують в дата майнінгу, завдяки чому команда знала, куди зміститься зона в Alex Legends та отримувала нечесну перевагу

В популярній кіберспортивній королівській битві Apex Legends стався потужний скандал. Провідну команду TSM, яка не раз вигравала Чемпіонати Світу, звинуватили у дата майнінгу, завдяки чому команда могла дізнаватися, куди в кінці гри зміститься зона.

Клуб TSM офіційно розійшовся зі збанкротілою криптовалютною біржею FTX. Це була найбільша колаборація у кіберспорті

Провідна американська кіберспортивна команда TSM офіційно повідомила про те, що припиняє співробітництво зі своїм головним спонсором криптовалютною біржею FTX.

Найбільший спонсор в кіберспорті на грані банкрутства — це може вплинути на спонсоровані кіберспортивні команди

Стало відомо, що потужна криптовалютна біржа FTX, яка у світі кіберспорту стала відома завдяки ряду дуже гучних анонсів з іменитими командами, знаходиться у скрутному фінансовому становищі.

Team SoloMid повертається у CS:GO. Потужний клуб збере європейський склад вже у наступному сезоні

Один з найпотужніших кіберспортивних клубів світу Team SoloMid повідомив про те, що повертається у CS:GO. Клуб обіцяє стартувати з нового сезону, який розпочнеться у 2023 році.