Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Перед стартом третього сезону DPC ми зібрали інформацію про перші дивізіони, які будуть претендувати на бали DPC та гроші. Дивіться склад дивізіонів та таблиці розподілу призів та балів DPC. Загальний призовий фонд третього сезону складе 1 мільйон 680 тисяч доларів.

Західна Європа

Склад учасників

Призовий фонд


Східна Європа

Склад учасників

Призовий фонд


Китай

Склад учасників

Призовий фонд


Південно-Східна Азія

Склад учасників

Призовий фонд


Північна Америка

Склад учасників

Призовий фонд


Південна Америка

Склад учасників

Призовий фонд

Нагадаємо, що всі ліги DPC, окрім Південної Америки, буде транслювати українська студія Maincast в тому числі й українською мовою. 

Материалы по теме

Олсіор опублікував перший відеоблог новин поточного сезону DPC

0

Відомий коментатор з Dota 2 Михайло Olsior Звєрєв опублікував українськомовний блог з оглядом поточного сезону DPC. Якщо ви хочете бути у курсі, що відбувається у п’яти регіонах, де триває DPC, просто подивіться це відео. Також долучайтеся до трансляцій Maincast українською.

Maincast транслюватиме всі ліги третього туру DPC окрім Південної Америки. Трансляції будуть вестися українською та російською мовами

0

Українська студія Maincast займатиметься висвітленням третього туру DPC 2021/22 одразу у п’яти регіонах із шести. Про це компанія повідомила у Telegram. В анонсі зазначено, що студія вестиме трансляції російською та українською мовами.

Dendi програв відбіркові до другого дивізіону DPC та пропустить турнір. В останній грі він мав вражаюче погану статистику

0

Команда легендарного Данила Dendi Ішутіна програла відкрити кваліфікації другого дивізіону DPC та пропустить весняний сезон. На кваліфікаціях команда вже в другому турі програла KA4KANARSKIE CYXARIKI, а потім по сітці лузерів дійшла до шостого туру, де програла команді from quals to ti та вилетіла з турніру.