Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З метою потрапити на BLAST Paris Major 2023 у Франції створено нову команду, за якою стоять легенди місцевої сцени shox та SmithZz, які⁠ створили команду NAKAMA, запросили до неї молодих гравців і навіть представили назву та логотип.

Слід зазначити, що потрапити на Мейджор французам буде дуже складно, річ у тому, що для цього їм доведеться пройти сито з відкритих та закритих кваліфікацій, а якщо їм це вдасться, то ще й витримати іспит RMR.

Скоріше за все shox і компанія зупиняться ще на першій стадії, бож Бласт повідомив, що буде лише одна відкрита кваліфікація, тому французи не мають навіть єдиного шансу на помилку. 

Нагадаємо, що колись грізному shox вже виповнилося 30 років, а SmithZz розміняв вже 34. 

Склад команди NAKAMA

SmithZz⁠
⁠shox
⁠ Kursy⁠
⁠Neityu⁠
⁠day0s⁠

flex0r (тренер)

Читайте також: В Росії підлітка, що хотів підірвати ФСБ в грі Minecraft, посадили в колонію на 5 років

Материалы по теме

dupreeh унікальний. Єдиний буде на всіх 18 мейджорах і виграв 4 з них

Перед RMR, що триває прямо зараз, лише три гравці відвідали всі 17 мейджорів, які пройшли від релізу CS:GO. Після несподіванок нинішнього відбіркового турніру залишився лише один гравець, який відвідає 18-й мейджор.

Річард shox Папійон вперше не попаде на Мейджор. До цього він брав участь у всіх 17-ти мейджорах

Легендарний французський гравець Річард shox Папійон, який посів 9-10 місце у рейтингу найкращих гравців всіх часів, вперше пропустить Мейджор. До цього моменту shox брав участь у всіх 17-ти мейджорах, які відбулися в історії CS:GO.

Річард ⁠shox Папійон буде грати за команду Apeks, яка займає лише 60-те місце світового рейтингу

0

Тридцятирічний  Річард ⁠shox Папійон приєднався до команди Apeks після виходу з Liquid. Колись зірковий гравець продовжить кар’єру у команді, яка навіть не входить в перші пів сотні світового рейтингу.