Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда EC Kyiv надзвичайно успішно виступила на кваліфікаціях на IEM Dallas 2022 Europe Open Qualifier 1. Кияни здолали 20 та 16 місця світового рейтингу та отримали право грати у закритих кваліфікаціях. Українськомовну трансляцію на піку дивилося понад 1200 глядачів.

У першому раунді основної сітки кияни здолали німецьку команду NLG. Рахунок склав 19-17 на карті mirage. 

В наступному колі українці зустрілись з ТОР-20 світового рейтингу болгарською командою SKADE. На минулому тижні наші хлопці вже обігрували цих суперників і змогли повторити свій успіх, знову обігравши болгар з рахунком 16-13 на Dust2.

У третьому раунді Чемпіони України здолали 16 місце світового рейтингу команду Copenhagen Flames. Цей матч проходив у форматі BO3. Мабуть, це найкращий виступ команди за її історію на турнірах такого рівня. 

Поздоровляємо киян з потужним виступом, та перемогою над іменитими суперниками.

Ми будемо слідкувати за виступами команди на закритих кваліфікаціях до IEM Dallas 2022. Не зупиняйтеся, за вас уболіває уся кіберспортивна Україна.

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.