Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб B8 переміг у півфіналі ESEA Advanced Season 44 Europe і гарантував собі слот у ESL Challenger League S45. За квоту підопічним Dendi довелося боротися з іншим українським колективом Iron Branch і матч вийшов дуже рівним і не простим.

Окрім слота в Challenger League, який дасть команді шанс потрапити в EPL, клуб отримає мінімум 4300 доларів США, а якщо переможе у фіналі то і всі 7000 доларів.

Читайте також: Стало відомо, скільки заробляють розробники карт в CS:GO

Материалы по теме

ВІДЕО з буткемпу команди B8, яка готується до RMR BLAST Major

0

Журналістка Діана Федченко побувала на буткемпі української команди B8, яка активно готується до виступу на RMR BLAST Major. Пропонуємо і вам подивитися, чим живе українська команда в умовах війни і як готується до майбутнього надважливого турніру.

B8 легко знищили LDLC і Tricked і пройшли на RMR BLAST Paris Major

Клуб B8 сьогодні здолав двох суперників і зміг пройти на RMR BLAST Paris Major з рахунком 3-2 по матчах. Після двох поразок поспіль на старті закритих кваліфікацій на RMR, клуб Денді знаходився в кроці від вильоту з турніру, проте спочатку зміг обійти клуб IKLA в українському дербі, а потім здобути ще дві перемоги поспіль, створивши

B8 перемогли у видовищному дербі українських команд і вибили IKLA з кваліфікацій на RMR BLAST Paris Major

0

У видовищному та безкомпромісному українському дербі між IKLA і B8, яке відбулося у матчі за виживання на європейських закритих кваліфікаціях на RMR BLAST Paris Major перемогу вибороли B8. Матч почався з піку команди B8 — коронної Ancient, де на минулому RMR вони здолали самих fnatic, проте IKLA були готові до цієї карти і впевнено перемогли