Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український професійний гравець у VALORANT Владислав arch Свістов повідомив про те, що він став вільним агентом.

Сьогодні мій час з WYLDE добігає кінця. Хочу подякувати їм за все! Ми могли б зробити набагато більше, навіть незважаючи на те, що час був обмежений, а список складу був створений перед закриттям, але так воно і є. Наступна пригода чекає. 
Однак, грати в VRL France було дуже весело. Щиро кажучи, рівень деяких команд там був не нижчим, ніж у команд VCT EMEA, так що я задоволений цим. Я боявся пропустити цей сезон через війну в моїй країні, і в результаті мені вдалося зіграти та отримати ще один цінний досвід.

Нагадаємо, що свій шлях гравець починав з CS:GO і на початку кар’єри грав в команді з самим s1mple. Також гравець виступав за збірну України в Китаї, коли капітаном команди був starix.

З виходом VALORANT Владислав перейшов на гру від Riot Games, та за свою дворічну кар’єру встиг пограти у багатьох командах і навіть у NAVI

У Валорант Свістов заробив трохи більше ніж 6 тисяч доларів призових. 

Поки не зрозуміло де гравець продовжить свою кар’єру у майбутньому. 

Читайте також про порівняння VALORANT та CS:GO на прикладі великих турнірів по обох дисциплінах. 

Материалы по теме

Анонсовано дати і місце проведення Чемпіонату Світу з VALORANT

0

Анонсовано Чемпіонат Світу з VALORANT. CHAMPIONS 2024 відбудеться в Сеулі, Південна Корея з 1 по 25 серпня. За звання найкращої команди світу, цінний трофей і величезний призовий фонд змагатимуться 16 найкращих команд світу.

NAVI започатковують регулярну серію турнірів NAVI VALORANT Ukrainian Saga

0

У 2024 році для розвитку українського ком’юніті NAVI проведуть серію турнірів з популярного командного шутера VALORANT. Серія матиме назву NAVI VALORANT Ukrainian Saga.

SK Gaming повертаються в шутери зі своїм першим складом з VALORANT

0

Легендарний клуб SK Gaming презентував свій перший склад з VALORANT. Поки невідомо, де клуб планує виступати, враховуючи франшизну екосистему в грі.

Німецький ФК Eintracht створить свою команду з VALORANT

Попри кіберспортивну зиму футбольні клуби все ще інколи пробують сили в кіберспорті. Цього разу німецький ФК Eintracht анонсував підрозділ Eintracht Valorant.