Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український професійний гравець у VALORANT Владислав arch Свістов повідомив про те, що він став вільним агентом.

Сьогодні мій час з WYLDE добігає кінця. Хочу подякувати їм за все! Ми могли б зробити набагато більше, навіть незважаючи на те, що час був обмежений, а список складу був створений перед закриттям, але так воно і є. Наступна пригода чекає. 
Однак, грати в VRL France було дуже весело. Щиро кажучи, рівень деяких команд там був не нижчим, ніж у команд VCT EMEA, так що я задоволений цим. Я боявся пропустити цей сезон через війну в моїй країні, і в результаті мені вдалося зіграти та отримати ще один цінний досвід.

Нагадаємо, що свій шлях гравець починав з CS:GO і на початку кар’єри грав в команді з самим s1mple. Також гравець виступав за збірну України в Китаї, коли капітаном команди був starix.

З виходом VALORANT Владислав перейшов на гру від Riot Games, та за свою дворічну кар’єру встиг пограти у багатьох командах і навіть у NAVI

У Валорант Свістов заробив трохи більше ніж 6 тисяч доларів призових. 

Поки не зрозуміло де гравець продовжить свою кар’єру у майбутньому. 

Читайте також про порівняння VALORANT та CS:GO на прикладі великих турнірів по обох дисциплінах. 

Материалы по теме

G2 Esports звільнили свого CEO Карлоса ocelote Родрігеса через втрату місця у франшизній лізі VALORANT

G2 Esports звільнили засновника і директора клубу Карлоса ocelote Родрігеса. Звільнення сталося через гучний скандал, який виник через запрошення Карлосом на вечірку відомого женоненависника Ендрю Тейта, якого закенсилили на заході.

VALORANT наздоганяє CS:GO? Порівняння статистик головних турнірів по двом тактичним шутерам

Завершився найголовніший турнір року з VALORANT і саме час оцінити, який шлях пройшов шутер від Riot Games за два роки та чи вдається йому зрівнятися з CS:GO, якому нещодавно виповнилося 10 років і який є послідовником CS 1.6, який теж мав десятирічну історію.

Riot Games опублікувала правила для команд-партнерів. Команди мають складатися з 6-10 гравців, всіх перевірять на токсичність

Riot Games прийшли в кіберспорт тактичних шутерів серйозно і на довго. На відміну від MORPG, де League of Legends давно і впевнено перемогла Dota 2 (окрім деяких регіонів) VALORANT буде набагато складніше пробивати собі дорогу на вершину, щоб стати FPS номер один.

Найбільші команди з VALORANT, які Riot Games залишила за бортом франшизної ліги

Вчора Riot Games оголосила 30 команд- партнерів, які з 2023 року будуть брати участь у професійних франшизних лігах VCT, навколо який буде будуватися основний кіберспорт у VALORANT.