Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українській студії Maincast сьогодні виповнилося 4 роки. За цей час студія пройшла шлях від уламка RuHUB, до найбільшої російськомовної студії у світі.

“Передусім хочемо подякувати українській армії та усім нашим захисникам за надлюдські зусилля й мужність, бо саме завдяки вам ми маємо можливість далі працювати, здійснювати трансляції, жити та бачити один одного.

4 роки росту та розвитку, становлення на ринку кіберспорту й рекордів перегляду трансляцій. А також 4 нелегких роки, на які припали пандемія, криза й початок повномасштабної війни. Незважаючи на невтішні прогнози й серйозні проблеми, ми йдемо далі й сильнішаємо з кожним днем.

Я непохитно переконаний у двох речах: у тому, що Україна переможе в цій війні, і що ми вистоїмо на ринку! Maincast продовжуватиме тішити глядачів крутим контентом і проектами.

Наші коментатори й персонал, як і раніше, виходять до прямого етеру під звуки сирен. Ми працюємо й працюватимемо надалі. Я вдячний кожному глядачу та партнеру за підтримку Maincast у ці нелегкі часи! Завдяки вам ми рухаємося далі й кожен день має сенс! Я вдячний усім, хто підтримує наш волонтерський проєкт і допомагає Україні перемогти. Ми цінуємо вклад кожного!

З Днем народження, Maincast! Слава Україні! Героям слава!” – поділився CEO компанії Maincast Андрій Григорʼєв.

Досягнення Maincast

Компанія Maincast була заснована в червні 2018 року, першим її етером стала кваліфікація на The International 2018. У тому ж році компанія провела один з найпопулярніших в історії онлайн-турнірів з Dota 2 Maincast Autumn Brawl, який зібрав 6 520 37 переглядів.

Також студія запустила перший YouTube-канал з оригінальним контентом із місць проведення головних турнірів з Dota 2.

Трансляція кваліфікацій на The International 2019 від Maincast стала найпопулярнішою у світі, зібравши 58% всіх переглядів кваліфікацій на Twitch, а канал csgomc_ru у 2020 році став першим серед російськомовних кіберспортивних каналів.

У 2020 році Maincast отримала ексклюзивні права на висвітлення турнірів з Dota 2 від ESL і DreamHack, а також серії ESL Pro Tour з CS:GO, а вже в 2021 році продовжили угоду до 2027 року.

Maincast стала офіційним транслятором кваліфікацій на The International 10.

На мейджор турнірі PGL Major Antwerp 2022 з CS:GO був поставлений новий рекорд на україномовній трансляції – 12,2 тисячі глядачів на піку, попередній рекорд у 5,9 тисячі глядачів був на ESL Pro League Season 15.

Зараз студія висвітлює 75% преміальних турнірів з Dota 2 та CS:GO.

Читайте також про те, як шейхи продовжують скуповувати ігрову індустрію. Хто знає, можливо колись черга дійде і до Maincast.

Материалы по теме

Forbes випустило розслідування, яке говорить, що власник NAVI Максим Кріппа є одночасно власником букмекера GGbet і студії Maincast

Українське видання Forbes випустило розслідування, в якому йдеться про зв’язки власника NAVI Максима Кріппи з букмекерською компанією GGbet та студією кіберспортивних трансляцій Maincast.

Maincast почав транслювати турніри білоруською та казахстанською мовами

0

Maincast почали розвивати трансляції білоруською та казахстанською мовами. Сьогодні студія повідомила про запуск відповідних каналів по грі CS:GO.

Maincast транслюватиме всі ліги другого сезону DPC окрім ліги де грає NAVI. Російськомовні трансляції окрім регіону EEU робитиме BetBoom та FISSURE

Українська студія кіберспортивних трансляцій Maincast повідомила, що буде вести українськомовні трансляції другого сезону DPC, проте без ліги Східної Європи, де грають NAVI.

Рік тому росіяни намагалися відібрати в українців права на російськомовні трансляції, ось що з цього вийшло

Рік тому росіянин Юрій Фролов, пов’язаний з ESForce, створив петицію, під назвою «Зупинити ненависть та заклики до вбивства дітей в кіберспорті». В петиції автор жалівся на те, що більшість російськомовних прав належить українським студіям, а вони ненавидять Росію і всі трансляції наповненні ненавистю до росіян.