Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Savvy Gaming Group, яка є дочірньою компанією так званого фонду багатства Саудівської Аравії, продовжує скуповувати кіберспортивні та ігрові активи. Так стало відомо, що Savvy Gaming Group, придбала велику частку Embracer Group, холдингової компанії, яка володіє численними материнськими медіа-компаніями та студіями розробки ігор.

Сума угоди склала 1 мільярд доларів США. Після придбання Savvy Gaming Group тепер володіє 8,1% акцій і 5,4% голосів у компанії.

Embracer Group володіє та керує кількома материнськими медіа-компаніями та студіями розробників ігор, зокрема THQ Nordic, Gearbox Entertainment, Dark Horse Comics, Deep Silver та Sabre Interactive.

Savvy Gaming Group належить Фонду державних інвестицій, суверенному фонду Саудівської Аравії, який володіє приблизно 600 мільярдами доларів у різних активах по всьому світу, включаючи футбольний клуб «Ньюкасл Юнайтед» і великими частками таких компаній, як Uber, Boeing, Facebook та Дісней. PIF також придбав 5% акцій Nintendo цього року, спираючись на свою колекцію ігрових інвестицій, яка включає в себе частки, придбані в Electronic Arts, Take-Two Interactive та Activision Blizzard.

У січні 2022 року Savvy Gaming Group зробила велику експансію у кіберспорт, придбавши та об’єднавши двох найбільших організаторів турнірів у галузі ESL та FACEIT за ціною приблизно 1,5 мільярда доларів.

Проте відношення до Саудівської Аравії у світі не завжди позитивне. Так у 2020 році Riot Games та BLAST розірвали угоди з NEOM, проектом розвитку міста Саудівської Аравії за підтримки PIF, після того, як світова громадськість обурилася співпрацею з країною, де утискаються права жінок та меншин.

Читайте також про неймовірні рекорди, які ставить Diablo Immortal.

Материалы по теме

ESL оголосили розклад всіх своїх турнірів з Counter-Strike на 2024 рік

0

ESL опублікували календар своїх турнірів з Counter-Strike на 2024 рік. Як і раніше головними подіями стануть легендарні IEM Katowice та IEM Cologne.

Це війна! Valve позбавили сервери FaceIT їх головної конкурентної переваги

0

Після спроби FaceIT залишитися на плаву з початком ери CS2 Valve негайно вжила рішучих заходів. Схоже, компанія з Сіетлу не планує знову наступати на ті самі граблі і хоче тримати нову гру під повним контролем.

З переходом на CS2 турнірний оператор ESL припинить організовувати національні ліги і зосередиться тільки на міжнародних турнірах

0

Найбільший у світі турнірний оператор ESL повідомив, що з переходом на CS2 відмовиться від організації регіональних змагань за національним принципом. Багато років компанія проводила не тільки великі міжнародні змагання серед клубів, а і національні ліги в ряді країн світу.

FaceIT тестують матчмейкінг і античіт в CS2 і запустили обмежений доступ тільки для топових гравців

0

Змагальна платформа FaceIT запустила обмежений матчмейкінг у CS2. Фактично фейсіт просто тестує ще сиру гру, сервери і античіт до неї. Саме тому пограти у першу хвилю тестування зможе дуже обмежена кількість гравців.