Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Savvy Gaming Group, яка є дочірньою компанією так званого фонду багатства Саудівської Аравії, продовжує скуповувати кіберспортивні та ігрові активи. Так стало відомо, що Savvy Gaming Group, придбала велику частку Embracer Group, холдингової компанії, яка володіє численними материнськими медіа-компаніями та студіями розробки ігор.

Сума угоди склала 1 мільярд доларів США. Після придбання Savvy Gaming Group тепер володіє 8,1% акцій і 5,4% голосів у компанії.

Embracer Group володіє та керує кількома материнськими медіа-компаніями та студіями розробників ігор, зокрема THQ Nordic, Gearbox Entertainment, Dark Horse Comics, Deep Silver та Sabre Interactive.

Savvy Gaming Group належить Фонду державних інвестицій, суверенному фонду Саудівської Аравії, який володіє приблизно 600 мільярдами доларів у різних активах по всьому світу, включаючи футбольний клуб «Ньюкасл Юнайтед» і великими частками таких компаній, як Uber, Boeing, Facebook та Дісней. PIF також придбав 5% акцій Nintendo цього року, спираючись на свою колекцію ігрових інвестицій, яка включає в себе частки, придбані в Electronic Arts, Take-Two Interactive та Activision Blizzard.

У січні 2022 року Savvy Gaming Group зробила велику експансію у кіберспорт, придбавши та об’єднавши двох найбільших організаторів турнірів у галузі ESL та FACEIT за ціною приблизно 1,5 мільярда доларів.

Проте відношення до Саудівської Аравії у світі не завжди позитивне. Так у 2020 році Riot Games та BLAST розірвали угоди з NEOM, проектом розвитку міста Саудівської Аравії за підтримки PIF, після того, як світова громадськість обурилася співпрацею з країною, де утискаються права жінок та меншин.

Читайте також про неймовірні рекорди, які ставить Diablo Immortal.

Материалы по теме

FaceIT перестане виплачувати призові громадянам Росії через санкції, пов’язані зі SWIFT

Стало відомо, що ігрова кіберспортивна платформа FaceIT не буде виплачувати призові громадянами Росії, які грають в FPL та FPLC починаючи з серпня. Причиною стали санкції, пов’язані з відключенням російських банків від системи SWIFT. Про це повідомив адміністратор faceit у чаті.

Стали відомі всі 24 команди, які зіграють на ESL Pro League XVI

Стали відомі всі команди, які зіграють в наступному вже шістнадцятому сезоні ESL Pro League. До 24 колективів увійшли 15 партнерів ліги, ще три команди ESL запросили за власним світовим рейтингом, останні 6 клубів вийшли з Conference Stage.

Heroic стали партнерами ESL — будуть отримувати прямі інвайти на турніри та брати участь у розподілі прибуткив турнірного оператора

Команда Heroic отримала партнерство з ESL. Нагадаємо, що партнери найбільшого світового кіберспортивного оператора отримують прямі інвайти на більшість турнірів, які проводить ТО. Також вони беруть участь у розподілі грошей, які ESL заробляє від спонсорів змагань.

ESL випустили крутий трейлер до IEM Cologne 2022. Події відбуваються в готичному соборі

0

Останнім великим турніром у CS:GO перед літньою перервою стане IEM Cologne 2022, на якому буде розіграно престижний кубок та 1 мільйон доларів. ESL підготувала крутий трейлер турніру, який пройде на великій арені в присутності глядачів.