Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В інтернеті з’явився цікавий ресурс, де ви можете переглянути і вивчити всі відомі на цей час гранати у CS2. На сайті ви можете обрати карту, яка вас цікавить, та тим гранат. На карті будуть позначені всі точки куди і звідки можна покласти цю гранату.

Простим наведення мишки ви можете побачити відеоролик, де детально показана техніка виконання розкидки. 

Поки доступні розкидки на Міражі, Нюку, Дасті та Інферно. На інших картах відеогайди з’являться згодом. csnades.gg реально незамінний сайт для тих, хто хоче гарно вивчити гранати у CS2.

Материалы по теме

Вийшов патч для CS2. Він суттєво змінює економіку, послаблюючи сторону атаки

0

В Counter-Strike 2 вийшов патч, який суттєво змінює баланс в грі. В патчі від 23 травня змінено економіку і перероблено деякі кіберспортивні карти.

Все про ботоферми для добування скинів в CS2. Як працює цей бізнес

Відомий блогер Ерік Шоков поспілкувався з розробниками програмного забезпечення для ботоферм у CS2. З інтерв’ю можна дізнатися кілька цікавих моментів про нелегальне добування скинів в CS.

ROG SPRING CUP 2024 з CS2 5×5 – анонс турніру з призовим фондом 100 000 гривень

Republic of Gamers оголошують про старт ROG SPRING CUP 2024 з CS2 5×5. Турнір продовжить серію регулярних турнірів ROG CUP з CS:GO і стане першим турніром серії, який проходитиме по версії CS2.

Valve ввели чіткі правила щодо автографів учасників Мейджора в CS2. Нові умови розчарували багатьох професійних гравців

Автори порталу gamearena кажуть, що отримали доступ до листа, який Valve розіслала всім учасникам Мейджора з CS2. Там компанія дає настанови гравцям, яким критеріям мають відповідати автографи учасників Чемпіонату світу, які назавжди залишаться в грі.