Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve підтвердила, що китайські команди не поїдуть на змагання ESL One Stockholm Major. Натомість весняний тур Dota Pro Circuit 2022 у Китаї завершиться ще одним сезоном Регіональних Фіналів з 6 по 8 травня.

Новину оприлюднено китайським партнером Valve та організатором турніру Perfect World, який підтвердив, що китайські команди не поїдуть на Major, а формат змінюється для другого поспіль туру DPC, щоб розрулити ситуацію.

Хоча це і не було сказано офіційно, але всі розуміють, що така ситуація склалася через карантин у Китаї. Всі гравці сидять по домівках через спалах COVID.

Замість Мейджора 4 команди зіграють ще один регіональний фінал для розподілу балів DPC. 


Коментар Gameinside: Окрім Китаю скоріше за все на Мейджор можуть не потрапити й фіналісти східноєвропейського DPC через війну в Україні. Росіянам просто не дадуть візи, а українці не зможуть виїхати з країни через обмеження.

Материалы по теме

Valve випустили Counter-Strike 2. Сервери CS:GO назавжди припинили роботу

Цей день настав! Офіційно вийшло продовження найпопулярнішого на планеті командного кіберспортивного шутера Counter-Strike 2. Починається третя ера CS! Вітаємо всіх!

Valve випустять Компендіум до TI на наступному тижні і розпродали майже всі квитки на The International

Valve оголосили, що продали більшість квитків на The International і залишилося лише близько 1 тисячі квитків на основну подію. Також розробники Доти розповіли деякі деталі щодо майбутнього турніру.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.

Це війна! Valve позбавили сервери FaceIT їх головної конкурентної переваги

0

Після спроби FaceIT залишитися на плаву з початком ери CS2 Valve негайно вжила рішучих заходів. Схоже, компанія з Сіетлу не планує знову наступати на ті самі граблі і хоче тримати нову гру під повним контролем.