Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ймовірно, починаючи з 2025 року, Valve змінить систему відбіркових на Мейджори. Деякі джерела, серед яких і відомий журналіст Річард Льюїс, повідомляються, що турніри RMR буде скасовано, а команди будуть проходити на Чемпіонати світу за рейтингом Valve.

З великою ймовірністю інформація відповідає дійсності, більше того скоріше за все турнірні оператори будуть отримувати підтримку від Valve для проведення своїх турнірів, які будуть враховуватися в рейтингу Valve. Саме завдяки цьому на сцену повертаються PGL і StarLadder, які днями майже синхронно анонсували купу турнірів на 2025-2026 роки. 

Припускаємо, що Valve вирішила не просто покласти край монополії ESL та BLAST, заборонивши франшизні ліги, а і допомагатиме іншим турнірним операторам, щоб підтримувати конкурентне середовище в кіберспорті CS2. 

Якщо подивитися графік турнірів з CS2 на 2025 рік, стає зрозумілим, що там фактично немає місця для турнірів RMR, тож можна припустити, що на нас чекає певний глобальний анонс, де ми побачимо розклад авторизованих Valve турнірів, через які команди зможуть набирати рейтингові очки, щоб потрапити на Мейджори. 

Схожу систему Valve запроваджують і в Dota 2. Важливою частиною цієї системи є відкриті кваліфікації, через які на всі турніри може потрапити будь-яка команда. 

Фактично 2025 рік відкриє величезні можливості для всіх, хто змагається в CS2. Протягом року буде безліч турнірів самого різного рівня в тому числі топового, де можна буде отримати бали для виходу на Мейджори. Потрапити на рейтингові турніри зможе будь-яка команда, яка подолає сито відбіркових. Також у 2025 році завершиться ера протекторату великих команд, багато з яких до цього потрапляли на топові турніри завдяки прямим запрошенням, бо мають велику аудиторію і організатори зацікавлені в їх участі для збільшення показників переглядів трансляцій. 

Ймовірно, нова система зіграє на руку молодим командам, тож слід очікувати появи ще більшої кількості нових клубів, а конкуренція тільки зростатиме. Не підлягає сумніву, що великі проекти типу FaZe, G2 та NAVI, як і раніше, матимуть перевагу завдяки великим фінансовим можливостям і налагодженим процесам, проте саме рівень гри цих команд визначатиме чи будуть вони грати в Чемпіонатах світу чи ні.

Перехід на нову систему може поховати деякі відомі історичні назви, які зараз є недоторканими для більшості турнірів найвищого рівня. Наприклад в турнірах ESL завжди грають команди-партнери, які колись були дійсно топовими командами світу і найпопулярнішими клубами (тому їх і взяли в партнери), а тепер ці команди не можуть відібратися на Мейджор. Серед таких колективів Astralis, BIG, Evil Geniuses, Fnatic, Ninjas in Pyjamas і Team Liquid. 

Водночас в останні роки з’явилося кілька нових потужних команд, які гарно виступають на Мейджорах, але не мають запрошень на переважну більшість топових турнірів протягом року. 

Нова система Valve має змінити цю практику. Ймовірно з 2025 року на всі топові турніри, які будуть рейтинговими, можна буде потрапити або через кваліфікації, або по поточному рейтингу Valve  (не ESL чи HLTV). Виступ на цих турнірах впливатиме на рейтинг команд і зрештою визначатиме, хто поїде на Мейджор боротися за титул і заробляти мільйони зі стікерів, а хто залишиться вдома попри величезну фанатську базу, яка раніше гарантувала участь принаймні в турнірах RMR, завдяки високому місцю в рейтингах, що гарантувалося участю в топових турнірах, куди команда потрапляла не завдяки високому рівню гри, а завдяки партнерству з організаторами.  

Материалы по теме

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

Valve запросили шість команд на The International і оголосили розклад і інвайти на регіональні відбіркові

Valve оголосили шість команд, які отримали прямі запрошення на цьогорічний The International. Прямі інвайти отримали Team Spirit, Xtreme Gaming, Team Falcons, Team Liquid, Gaimin Gladiators і росіяни BetBoom Team.

Відео скилів всіх персонажів Deadlock – нової гри віl Valve

0

В мережу витекла чергова порція відео нової неанонсованої гри від Valve Deadlock. Загалом у витоці нараховувалося аж 94 відео з демонстрацією скилів героїв, меню гри, музичних тем тощо.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.