Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий американський ведучий, стрімер та журналіст Річард Льюїс оголосив, що йде з кіберспорту після 17 років роботи в індустрії. За словами Льюїса, ці роки він витратив на боротьбу, яку програв. Проблеми кіберспорту видатний журналіст порівняв з раковими пухлинами, які ростуть і які не вийшло побороти.

— Мені вже давно не було весело працювати у кіберспорті. Ця промисловість – сміття. Я її просто ненавиджу і дійшов висновку, що це почуття надто сильне. Пожертвував 17 своїх років… для чого?

Щоб дивитися, як індустрія стає тим, чим вона є, бачити, як усі ракові захворювання розвиваються? Раніше я хотів боротися та прибирати їх, але я боровся та програв. Мені не вдалося.

Коментар Gameinside: Автор цього посту як ніхто інший розуміє думки Річарда Льюїса. Я теж витратив понад 20 років свого життя на кіберспорт і все частіше замислююся над тим, що витратив кращі роки марно, бо те, як розвивається кіберспорт викликає біль, а боротьба часом здається надто складною і безперспективною. Сподіваюся, в мене вистачить сил не здатися. 

Читайте також переклад великої статі Річарда Льюїса про залізну завісу в кіберспорті, яка опускається через війну Росії проти України. 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.