Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий американський ведучий, стрімер та журналіст Річард Льюїс оголосив, що йде з кіберспорту після 17 років роботи в індустрії. За словами Льюїса, ці роки він витратив на боротьбу, яку програв. Проблеми кіберспорту видатний журналіст порівняв з раковими пухлинами, які ростуть і які не вийшло побороти.

— Мені вже давно не було весело працювати у кіберспорті. Ця промисловість — сміття. Я її просто ненавиджу і дійшов висновку, що це почуття надто сильне. Пожертвував 17 своїх років… для чого?

Щоб дивитися, як індустрія стає тим, чим вона є, бачити, як усі ракові захворювання розвиваються? Раніше я хотів боротися та прибирати їх, але я боровся та програв. Мені не вдалося.

Коментар Gameinside: Автор цього посту як ніхто інший розуміє думки Річарда Льюїса. Я теж витратив понад 20 років свого життя на кіберспорт і все частіше замислююся над тим, що витратив кращі роки марно, бо те, як розвивається кіберспорт викликає біль, а боротьба часом здається надто складною і безперспективною. Сподіваюся, в мене вистачить сил не здатися. 

Читайте також переклад великої статі Річарда Льюїса про залізну завісу в кіберспорті, яка опускається через війну Росії проти України. 

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.