Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олдскульний кіберспортивний журналіст-трештолкер Данкан Thorin Шилдс знову пройшовся по черговій жертві, цього разу він наїхав на Девайса.

Коли в його голові з’явиться думка про те, що непогано б щось зробити для того, щоб заслужити свою зарплату? На мою думку, це абсурдна ситуація. Він отримує в 30 разів більше, ніж деякі мужики, які ламають спини на своїх роботах. Заробляючи величезні гроші, він продовжує говорити щось на кшталт: «Я не думаю, що вже готовий працювати в цьому місяці». Або повертайся протягом одного-двох місяців, або йди в нормальний інактив і не тягни вниз свою організацію, а також кар’єри тіммейтів.

Нагадаємо, що колишня зірка Astralis Nicolai dev1ce Reedtz зараз виступає за команду NiP, але останні місяці перебуває у відпустці через вигоряння. Багато років поспіль Девайс потрапляв на верхні щаблі рейтингу ТОР-20 гравців світу за версією HLTV.org

За команду Astralis Ніколай Рітз завоював безліч нагород найвищого гатунку. 

Материалы по теме

Кінець ліги FLASHPOINT. Історія про те, як намагалися створити першу у світі франшизну лігу з CS:GO, та як все скінчилося провалом, боргами та судом

Через два з половиною роки після свого створення кіберспортивна ліга FLASHPOINT знаходиться на межі банкрутства і винна багато грошей гравцям. Профспілка професійних гравців CSPPA подає до суду, намагаючись домогтися виплат у $457 500.

«Єдина причина, чому це ніколи не станеться – гроші з трансферу підуть до Росії» — Торін прокоментував можливість переходу YEKINDAR до NAVI

0

Відомий трештолкер та журналіст CS:GO Дункан Thorin Шилдс прокоментував можливість переходу YEKINDAR до клубу NAVI. Аналітик не вірить, що NAVI можуть собі дозволити придбати гравця у підсанкційної олігархічної команди.

Данкан «Thorin» Шілдс назвав суму за яку Cloud9 придбали склад Gambit. На його думку це надзвичайно вигідна ціна

0

Скандальний треш-толкер кіберспорту Данкан «Thorin» Шілдс прокоментував приєднання складу Gambit до Cloud9 та назвав суму, за яку відбулася угода.