Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після нищівної критики ESIC (організації, яка намагається контролювати чесну гру у CS:GO) професійними гравцями, командами та ЗМІ, організація зробила спробу перерахувати покарання для тренерів та зробити їх більш адекватними та такими, що відповідають реальній провині.

До того ж ESIC пообіцяли всім тренерам, що брали участь у розслідуванні, зменшити терміни покарання на 12,5%-85%

Проте після переписки з Valve виявилося, що розробник гри планує проігнорувати пропозиції ESIC та залишити всі терміти покарання у тому вигляді, що були анонсовані спочатку, чим додатково підірве репутацію ESIC.

«ESIC передала результати Valve в надії, що видавець скорегує свої санкції відповідно до перерахунку, але початкова відповідь Valve вказує на те, що вони не будуть робити це коригування. Хоча це справа Valve, ESIC попросила Valve переглянути свою позицію“, – йдеться в релізі ESIC.

Розслідування та скандали навколо використання помилки обсервера, або, як ще кажуть, тренерського бага, триває вже кілька років. Під санкціями знаходяться десятки тренерів, ще більше ESIC обіцяла оголосити у майбутньому. 

Нагадаємо, що Valve роками не могла пофіксити помилку в грі не дивлячись на чисельні повідомлення. Надалі всю вину за її навіть ненавмисне використання розробник поклав на професійних тренерів команд. 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.