Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після нищівної критики ESIC (організації, яка намагається контролювати чесну гру у CS:GO) професійними гравцями, командами та ЗМІ, організація зробила спробу перерахувати покарання для тренерів та зробити їх більш адекватними та такими, що відповідають реальній провині.

До того ж ESIC пообіцяли всім тренерам, що брали участь у розслідуванні, зменшити терміни покарання на 12,5%-85%

Проте після переписки з Valve виявилося, що розробник гри планує проігнорувати пропозиції ESIC та залишити всі терміти покарання у тому вигляді, що були анонсовані спочатку, чим додатково підірве репутацію ESIC.

«ESIC передала результати Valve в надії, що видавець скорегує свої санкції відповідно до перерахунку, але початкова відповідь Valve вказує на те, що вони не будуть робити це коригування. Хоча це справа Valve, ESIC попросила Valve переглянути свою позицію«, — йдеться в релізі ESIC.

Розслідування та скандали навколо використання помилки обсервера, або, як ще кажуть, тренерського бага, триває вже кілька років. Під санкціями знаходяться десятки тренерів, ще більше ESIC обіцяла оголосити у майбутньому. 

Нагадаємо, що Valve роками не могла пофіксити помилку в грі не дивлячись на чисельні повідомлення. Надалі всю вину за її навіть ненавмисне використання розробник поклав на професійних тренерів команд. 

Материалы по теме

Вийшов True Sight: The International 2021. Документальний фільм відмітився нескінченим спамом Z-патріотів у чаті трансляції

Майже через рік після подій ювілейного десятого The International Valve випустили довгоочікуваний True Sight. Традиційний фільм про шлях переможця до тріумфу зібрав за добу майже 1,5 мільйона переглядів.

VALORANT наздоганяє CS:GO? Порівняння статистик головних турнірів по двом тактичним шутерам

Завершився найголовніший турнір року з VALORANT і саме час оцінити, який шлях пройшов шутер від Riot Games за два роки та чи вдається йому зрівнятися з CS:GO, якому нещодавно виповнилося 10 років і який є послідовником CS 1.6, який теж мав десятирічну історію.

NAVI розмістили звернення Зеленського на своїй сторінці у VK. Її забанили наказом прокуратури РФ

Natus Vincere розмістили на своїй сторінці у VK звернення Президента України Володимира Зеленського до росіян, а також номери, за якими окупанти можуть подзвонити і здатися в полон. Через чотири години після розміщення звернення сторінку NAVI було заблоковано згідно з постановою прокуратури Російської Федерації.

Riot Games опублікувала правила для команд-партнерів. Команди мають складатися з 6-10 гравців, всіх перевірять на токсичність

Riot Games прийшли в кіберспорт тактичних шутерів серйозно і на довго. На відміну від MORPG, де League of Legends давно і впевнено перемогла Dota 2 (окрім деяких регіонів) VALORANT буде набагато складніше пробивати собі дорогу на вершину, щоб стати FPS номер один.