Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere у стикувальному матчі буквально знищили російську команду ForZe з рахунком 2-0 і вийшли в стадію легенд на PGL Major Antwerp 2022

Команда ForZe теж буде брати участь у мейджорі, але зі стадії претендентів. Окрім NAVI у легенди мейджора пройшли Faze, яким пощастило з коефіцієнтом Бухгольца, а також три команди зі статистикою 2-2, які виграли свої вирішальні матчі. 

Турецький дрімтім Eternal Fire зміг здолати OG у дуже близьких двох картах. OG вкотре не вистачає зовсім трохи на цьому турнірі.

Казахсько-російська команда Outsiders з великими проблемами, але змогла впоратись над пристарілими португальцями з SAW. Доля путівки на мейджор буквально вирішувалось на допах третьої карти. 

Vitality змогли дотиснути мишок у досить рівному протистоянні та довести, що вони гідні хоча б стадії претендентів на мейджорі. 

Таким чином визначилися всі команди з групи А, які вибороли квоти на мейджор. Загалом всі учасники поділили між собою призовий фонд у $95 000. 

Вийшли у Легенди: Heroic, BiG, NAVI, Faze

Вийшли у Претенденти: ForZe, Vitality, Eternal Fire, Outsiders

Повний репортаж з турніру ви можете знайти тут, а вже завтра розпочнуться ігри групи В, де хоч і не буде NAVI, але буде не менш запекла боротьба. 

Материалы по теме

Players та Copenhagen Flames вийшли у легенди Мейджора, а Sprout та Sangal вилетіли з турніру

0

Команди Players та Copenhagen Flames першими здобули по 3 перемоги в групі В на європейському RMR та пройшли у легенди Мейджора.

Перші сенсації в групі В на RMR Europe — відбіркових до PGL Major Antwerp 2022

0

Перші два матчі на європейському RMR закінчилися сенсаційними несподіванками. Фаворити турніру програли очевидним аутсайдерам і вже с першої гри  фактично втратили шанси потрапити до легенд Мейджора.

PGL Major Antwerp 2022 Europe RMR Група В — огляд турніру та пряма трансляція

0

21 квітня стартує група B європейського RMR, у якій визначаться останні команди, які будуть брати участь у PGL Major Antwerp 2022 в травні.  В групі B беруть участь 16 команд, але на відміну від групи А, яка вважалась більш потужною, в групі В розіграють тільки три слоти в стадію легенд. Загалом як і в групі