Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На HLTV з’явилася цікава стаття з інфографікою про всі команди, які братимуть участь в першому Чемпіонаті світу з CS2. Команди розставлені за рівнем їх форми на останніх турнірах на думку авторів.

1 Spirit

Данило «⁠donk⁠» Кришковець, який на цей час має рейтинг 1,46 у CS2, ще не програв жодного турніру на LAN: він завершив PARI Dunav Party, BetBoom Dacha та IEM Katowice вигравши трофеї.

Леонід «⁠chopper» Вишняков постійно перевищував очікування на Мейджорах, спочатку в складі Vega Squadron, а потім увійшовши в топ-4 в Антверпені та в топ-8 в Ріо у 2022 році вже в Spirit. 

Spirit має сильні результати в CS2 на ланах – на Mirage (8-1), Ancient (6-3) і Anubis (5-2), але команда демонструє слабкість у своїх інших картах (2-1, 9-4, включаючи онлайн) на Vertigo. На 51-му поверсі Донк заробив середній рейтинг 1,00, що на 0,45 нижче його середнього показника в CS2 на LAN.

2 FaZe

FaZe потрапили до фіналів всіх п’яти подій з CS2 що проходили на лані і які вони відвідали, але останні три турніри вони програли: два Vitality наприкінці 2023 року і один Spirit.

Девід «⁠frozen⁠» Чернянський , попри повну заміну ролей на стороні T, був гравцем з найвищим рейтингом у FaZe з моменту його приєднання в грудні 2023 року і мав рейтинг 1,17, трохи випереджаючи Робіна «⁠ropz⁠» Кула з його рейтингом 1,16.

Капітан Фінн «⁠karrigan⁠» Андерсен є найстаршим гравцем на Мейджорі (33 роки) і брав участь у більшості Мейджорів (17 турнірів) і плей-оф Мейджорів (10 разів).

3 Vitality

Vitality увійшли до 2024 року як команда №1, але вилетіли з IEM Katowice на останньому місці, а поразка від Astralis у весняних групах і Cloud9 на RMR поставила під сумнів справжній рівень діючих чемпіонів Мейджора.

Проте немає сумнівів щодо форми Матьє “⁠ZywOo⁠” Ербо. Він має рейтинг 1,38 на ланах з CS2.

Зараз ZywOo є гравцем з найвищим рейтингом на Majors, з рейтингом 1,24 за 82 карти. Таким чином, він трохи обійшов дворазового MVP Марсело «⁠coldzera⁠» Девіда, який впав до рейтингу 1,22 з 1,25 після невдачі на IEM Rio.

4 G2

Після суперечливого трансферу в команду ⁠nexa⁠ замість ⁠jks⁠, G2 пролетіли повз фінали BLAST, але повернулися до топ-шістки на IEM Katowice.

Рейтинг huNter-⁠ впав з 1,10 в CS:GO до 1,00 в CS2, що змусило G2 більше покладатися на зірковий дует Нікола «⁠NiKo⁠» Ковача та Іллі “⁠m0NESY⁠” Осипова.

m0NESY з легкістю взяв на себе цей тягар і отримав середній рейтинг 1,33 (третє місце після donk і ZywOo) на LAN у CS2. Він досягає таких результатів не переходячи до популярного гібридного стилю, бо все ще використовує AWP для 49,7% своїх вбивств.

5 MOUZ

MOUZ пройшлися скрізь RMR з рекордом 3-0 і є єдиною командою, яка перемогла Spirit на лані цього року. Потрапивши в четвірку лідерів на IEM Katowice, вони могли б стати справжніми темними конячками на Мейджорі — поки не зустрінуться зі старшим братом FaZe, які перемагали їх шість разів поспіль у CS2.

Людвіг “⁠Brollan⁠” Бролін після переходу з NiP гарно замінив frozen, заробивши рейтинг 1,13 на лані в CS2, що лише на 0,02 менше ніж у 12-го найкращого гравця 2023 року.

MOUZ є другою наймолодшою ​​командою в Копенгагені (20,5), але всі вони мають величезний досвід на Чемпіонатах світу з Counter-Strike. Каміль «⁠siuhy⁠» Шкарадек був фіналістом Мейджора в Парижі, Доріан «⁠xertioN⁠» Берман і Адам «⁠torzsi⁠» Торжас потрапили до півфіналу на IEM Rio у 2022 році, а Броллан увійшов до вісімки найкращих на PGL Антверпен у 2022 році.

6 NAVI

Здавалося, що Natus Vincere опинилася в скрутному становищі, коли Олександр «⁠s1mple⁠» Костилєв оголосив про розрив із CS2, але після підписання контракту з Ігорем «⁠w0nderful⁠» Ждановим за теорією Юінга вони зробили стрибок у результатах, вийшовши на арену на Всесвітньому фіналі BLAST і лише трохи не дотягнувши до гри на сцені у Катовіце.

Natus Vincere відвідують свій 20-й Major і залишаються єдиною організацією, яка буде присутня на кожному турнірі від Valve. Копенгаген стане першим мейджором для NAVI в англомовному складі, хоча всі п’ять гравців складу раніше виходили в плей-офф Мейджорів у своїх попередніх командах.

Міхай «⁠iM⁠» Іван заслужив свій перехід до NAVI майже отримавши MVP з рейтингом 1,35 вийшовши з GamerLegion до фіналу Paris Major. Спочатку йому було важко в чорно-жовтій футболці, але він почав розвиватися, тож цікаво, чи зможе Мейджор знову запалити румунського стрільця?

7 Virtus.pro

Як і Vitality, Virtus.pro демонстрували непогані результати після переходу на CS2, але зазнали невдачі, посівши 17-20 місце на IEM Katowice. Минулого року вони вийшли у фінал чотирьох менших подій і повернулися на RMR із результатом 3-0 і 66% відсотком перемог у раундах.

Virtus.pro все ще використовує час Джамі “⁠Jame” Алі. Середній показник виживання капітана та снайпера у програних раундах у 2024 році становить 25%, а середній показник команди – 17% (порівняно із загальним середнім показником 7,7%). Це означає, що 0,86 гравця виживають у кожному програному раунді.

Не слід забувати, що Virtus.pro вже відчували смак перемоги, вигравши IEM Rio. Вони, FaZe та Cloud9 є єдиними трьома командами з чотирма переможцями Major у своїх рядах.

8 Heroic

Расмус “⁠sjuush⁠” Бек і Рене “⁠TeSeS⁠” Мадсен є єдиними учасниками паризького складу півфіналістів HEROIC, які приїхали в Копенгаген, на відміну від Каспера “⁠cadiaN⁠” Мьоллера , Мартіна “⁠stavn⁠” Лунда та Якоба “⁠jabbi⁠” Нігаарда, які зазнали невдачі на RMR. NertZ⁠ також може відчути деяке злорадство після того, як побачив поразку Falcons, де грає ядро його старої команди ENCE.

Акції Дам’яна “⁠kyxsan⁠” Стоїлковського продовжують зростати, оскільки він робить собі ім’я одного з найяскравіших молодих лідерів у грі. У 22-річному віці він привів Apeks до ТОР-4 в Парижі, а тепер виступає в парі з ⁠sAw⁠, якого визнали третім найкращим тренером 2022 року та другим у 2023 році.

Ніко «⁠nicoodoz⁠» Тамджіді грає гібридним стилем з AWP (лише 22,8% його вбивств у CS2 було зроблено зі снайперки), але в CS2 він має рейтинг 1,02 і його рейтинг знижується до 0,93 на 18 картах проти 10 найкращих суперників.

9 Cloud9

Cloud9 зіграли на RMR з рахунком 3-0 і можуть похвалитися багатим досвідом перемог на Мейджорах, включаючи перемогу ⁠HObbit на Мейджорі в Кракові у 2017 році і ядро Natus Vincere, яке виграло Мейджор в Стокгольмі у 2021 році.

Денис «⁠electroNic⁠» Шаріпов потерпав на ролі IGL у 2022 та 2023 роках, але має середній рейтинг 1,16 в CS2 і є ключовою частиною в новій системі C9.

Все ще є запитання щодо відсутності у Cloud9 основного снайпера, оскільки номінальний снайпер Кирило «⁠Boombl4⁠» Михайлов грає більше як ентрі-фрагер на стороні T і лише час від часу підбирає з AWP на стороні CT, роблячи 0,09 вбивств з AWP за раунд.

10 Eternal Fire

Eternal Fire закінчили шлях в CS:GO, потрапивши до восьми лідерів на ESL Pro League, і зберегли цю форму і в CS2, виступивши у фіналі PARI Please та ESL Challenger Jönköping, а також завершивши IEM Katowice у дванадцятці найкращих.

Енгін “⁠MAJ3R⁠” Кюпелі насолоджується ренесансом в якості IGL Eternal Fire після того, як у 2022 році його відправили на лаву запасних. Тепер він повернувся, щоб зіграти на своєму третьому Мейджорі після тривалої перерви, бо в останній раз він грав на Мейджорі в Лондоні у 2018 році. Він другий за віком гравець (33 роки) на турнірі.

28-річний Ісмаїлкан «⁠XANTARES⁠» Дёрткардеш є четвертим за рейтингом гравцем у CS2 на лані (мінімум 30 карт) із рейтингом 1,25. Тепер у нього є здібний хоч і не стабільний напарник – 19-річний Алі «⁠Wicadia⁠» Хайдар Ялчін, який має рейтинг 1,12.

11 SAW

Португальці SAW повернулися програючи 0-2 на RMR. Вони послідовно перемогли Liquid і Cloud9, щоб кваліфікуватися на BLAST Spring Final і піднятися на 18 місце у світовому рейтингу.

Рікардо «⁠roman⁠» Олівейра та Крістофер «⁠MUTiRiS⁠» Фернандес разом намагалися пройти кваліфікацію на мейджор ще з 2014 року в складі k1ck і нарешті отримали свої наклейки в 31 рок.

Мішель «⁠ewjerkz⁠» Пінто — це гравець, за яким варто стежити з рейтингом 1,17 в CS2. Також слід відмітити опорника Рафаеля «⁠arrozdoce⁠» Вінга з рейтингом 1,11 в CS2 і рейтингом 1,27 на RMR і BLAST Spring Showdown.

12 Ence

Чотириразовий переможець мейджора Лукас «⁠gla1ve⁠» Россандер відвідує свій перший мейджор з 2022 року та мріє зрівнятися з п’ятьма титулами співвітчизника та давнього товариша по команді Пітера «⁠dupreeh⁠» Расмуссена.

Він і колишній тренер Virtus.pro Якуб «⁠kuben⁠» Гурчинський доповнили ядро ​​9INE, яке потрапило на стадію Легенд у Парижі, привівши поляків на домашню арену Spodek у Катовіце, щоб потрапити до топ-6. 

Paweł “⁠dycha⁠” Dycha був успішним гравцем ENCE у 2023 році, але зараз показує значно слабші результати і має рейтинг 1,02, тож йому  потрібно буде бути ближчим до 1,14 Олека «⁠hades⁠» Міскевича, щоб ENCE були конкурентоспроможними. 

13 TheMongolz

TheMongolz є провідною азіатською командою з CS2, яка наразі виграла всі три локальні лани з CS2 (MESA Pro Series Fall, eXTREMESLAND і Asian RMR) і показала перспективу у своїх поїздках на захід (9-12 місце на IEM Katowice та топ-4 на ESL Челенджер в Атланті).

Копенгаген стане четвертим поспіль Мейджором для Garidmagnai “⁠bLitz⁠” Byambasuren і Sodbayar “⁠Techno⁠” Munkhbold, але вони ще не проходили до Легенд, тричі поспіль посівши 12-14 місця.

У монгольської збірної найнижчий середній вік на турнірі – лише 19,5 років. Аюш «⁠mzinho⁠» Батболд є наймолодшим гравцем на Мейджорах  (16 ​​років), Munkhbold «⁠Senzu⁠» Азбаяр є четвертим наймолодшим гравцем у його 17 років, а Техно є сьомим у його 18 років.

14 Complexity

Complexity розпочали еру CS2 з великого фіналу на елітному турнірі IEM Sydney, але відтоді вони змагаються за стабільність. Кваліфікацію на Мейджор вони здобули лише в битві в стилі «зроби або помри» проти Liquid.

Вони єдині, хто має в складі північноамериканських гравців, а також мають єдиного африканського гравця на турнірі Джонні «⁠JT⁠» Теодосіу.

Джонатан “⁠EliGE⁠” Яблоновський був звільнений з Liquid після Мейджора в Парижі, але відкрив друге дихання в Complexity після переходу на CS2. Найкращий гравець Сполучених Штатів має рейтинг 1,22 і йому все ще лише 26, попри те, що він грає в CS найвищого рівня з 2015 року.

15 FURIA

Наприкінці 2023 року FURIA виграла свій найвизначніший трофей на Elisa Masters Espoo. Усі інші три головні трофеї вони здобули в онлайн-еру проти американських команд.

Головна бразильська команда Counter-Strike із дворазовим переможцем Мейджорів Габріелем «⁠FalleN⁠» Толедо на AWP прибула до Копенгагена, як найстаріша команда серед учасників із середнім віком 27,1 рік.

Подвійні ікла Кайке «⁠KSCERATO⁠» Черато та Юрі «⁠yuurih⁠» Сантос лідирують у FURIA з рейтингами CS2 1,15 і 1,12 і є основним джерелом вогневої потужності, а інші три гравці мають рейтинг 1,02 або менше.

16 Apex

Apeks — єдина команда, яка несподівано вийшла у плей-офф BLAST.tv Paris Major і яка змогла повторно пройти кваліфікацію на Чемпіонат світу на відміну від Into the Breach, Monte та GamerLegion (останні замінять на Мейджорі 9Pandas).

Після поразки проти HEROIC Apeks тимчасово повернули Мартіна «⁠STYKO⁠» Стика і перемогли FURIA, BIG, ECSTATIC і KOI .

Зірка AWP Тім “⁠nawwk⁠” Йонассон вийшов на Мейджор з рейтингом 1,13 у CS2 і отримав свій перший MVP HLTV, коли Apeks виграли друге місце на Elisa Masters Espoo.

17 Amkal

AMKAL піднялися до 15-го місця в європейському регіональному рейтингу Valve зі своїм старим ядром 1WIN. Вони прийшли на Major, зігравши лише 34 офіційні карти.

Це спрацювало на їхню користь під час EU RMR, коли вони шокували Ninjas in Pyjamas, Falcons і 9 Panda.

Казахський AWPer Кайсар “⁠ICY⁠” Файзнуров є останньою російськомовною підлітковою сенсацією та опублікував рейтинг 1,10 на RMR. Ігор «⁠⁠Forester⁠» Bezotecheskiy, який випробував Cloud9 у 2022 році, був найкращим з рейтингом 1,18 у CS2.

18 Imperial

Imperial домінували на RMR в Америці, програвши лише 14 раундів на чотирьох картах, але вони майже не мають міжнародного досвіду з новачками ⁠noway⁠ і ⁠decenty.

Енріке «⁠HEN1⁠» Телес повертається на Чемпіонат світу після Кракова 2017 року, де він дійшов до великого фіналу у своєму єдиному виступі на Мейджорі разом із Рафаелем «⁠zakk⁠» Фернандесом із Immortals.

Вихід 18-річного noway на професійну сцену був дуже очікуваним після того, як він заслужив похвалу від тодішнього капітана Imperial FalleN. З тих пір він став популярним стримером зі 143 000 підписників на своєму каналі Twitch.

19 9Pandas

9 Pandas програли RMR Групу A із результатом 2-3 і потрапили на Last Chance Qualifier де обіграли Astralis і GamerLegion, щоб посісти 17-те й останнє місце на європейському Мейджорі.

Лідер у грі Денис «⁠seized⁠» Костін міг повернутися на Мейджор після шести років перерви, коли він вісім разів фінішував у плей-оф разом з Natus Vincere, але у команди виникли проблеми з візами в Данію і на Мейджорі їх замінить GamerLegion.

20. KOI

Іберійська мікс-команда KOI є продуктом злиття Movistar Riders і KOI, організації, заснованої іспанською знаменитістю Ібай Льянос. Ібай має 15 мільйонів підписників на Twitch і він транслював шлях команди через відкриті кваліфікації для майже 68 000 глядачів.

KOI втратив свого IGL Алехандро «⁠alex⁠» Масанета та тренера Галдера «⁠bladE⁠» Барсену на початку ери CS2, але підписав на роль капітана старого гравця підтримки Девіда «⁠dav1g⁠» Гранадо Бермудо. Команда кваліфікувалася до Копенгагена з результатом 3-1.

Ренато «⁠stadodo⁠» Гонсалвеш міг відправити пройти з SAW на Antwerp Major у 2022 році, але програв клатч 1vs1 при рахунку 15-14 проти Jame з 0,02 секунди до дефузу бомби. Через два роки, покинувши SAW, він і його стара португальська команда пройшли на Мейджор.

21 Ecstatic

ECSTATIC є єдиною данською командою, яка пройшла на свій домашній Мейджор в Копенгагені після того, як Astralis і Preasy, які мали більші шанси, не змогли цього зробити.

Усі п’ятеро гравців зіграють свій перший Мейджор, але за ними буде колишній тренер Astralis Пітер «⁠casle⁠» Арденскьольд після того, як його дискваліфікацію за використання тренерської помилки в 2020 році було зменшено після апеляції до ESIC.

Як і слід було очікувати від будь-якої класичної данської п’ятірки, ECSTATIC має найвищий рейтинг корисності (1,39) на Мейджорі завдяки великій кількості як флеш-ассистів за раунд (0,27, 2-й), так і корисної шкоди за раунд (27,1, 3-й) у 2024 році.

22 PAIN

Родріго «⁠biguzera⁠» Біттенкур — єдиний гравець із складу paiN, який потрапив на останній Мейджор у Парижі після перебудови складу та переходу Феліпе «⁠skullz⁠» Медейроса до Liquid .

paiN націлилися на FalleN у червні 2023 року, але зрештою просунули вперед снайпера з академії Кассіо «⁠cass1n⁠» Сантоса, перш ніж підписати Лукаса «⁠nqz⁠» Соареса — який потрапив на Rio Major з 9z у 17-річному віці.

Кауе «⁠kauez⁠» Кащук і Вінісіус «⁠n1ssim⁠» Перейра зіграють на своєму першому лані найвищого рівня в Копенгагені, але лідер рейтингу Лукас «⁠lux⁠» Менегіні (1,18 у CS2) вже бував в Данії з Fluxo на Осінніх фіналах BLAST у 2022 році.

23 Legacy

Legacy, які раніше були частиною 00NATION, потрапили на турнір до Данії несподівано, перегравши Nouns (#49), MIBR (#20) і M80 (#37) на RMR.

Бруно «⁠b4rtiN⁠» Камара перейшов у VALORANT у грудні 2022 року, але повернувся до Legacy , щоб реформувати ядро ​​GODSENT , яке, здавалося, стане наступною великою командою в Бразилії у 2021 році, виступивши на Stockholm Major і піднявшись до місця № 12 у світі .

coldzera, двічі MVP Мейджора і дев’ятикратний гравець плей-оф, був одним із найкращих стрільців усіх часів у CS:GO, але став головним AWPer Legacy після переходу nqz до paiN.

24 Lynn Vision

Lynn Vision стала єдиною китайською командою на Мейджорі і є першою командою зі своєї країни на Мейджорі після Стокгольма 2021 року. Усі п’ять гравців будуть новачками в Копенгагені.

Команда Westmelon⁠ безперечно є другою найкращою командою Азіатсько-Тихоокеанського регіону після другого місця з TheMongolz на Asian RMR і eXTREMESLAND LAN, де вони обійшли TYLOO та Grayhound.

Материалы по теме