Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Activision Blizzard планує випустити Warzone Mobile у 2023 році і вона матиме спільний доступ до Warzone 2.0 та Modern Warfare 2. Гра буде доступна як на Android, так і на iOS, таким чином WM стане першою грою у жанрі Battle Royale від Blizzard для смартфонів.

Гра вже зібрала понад 25 мільйонів попередніх реєстрацій, розблокувавши низку важливих нагород, які стануть доступними після запуску гри в усьому світі.

Warzone Mobile являє собою початок уніфікованого підходу до всесвіту Call of Duty з прогресом в одній грі, що переноситься в іншу. Наприклад, розблокування зброї в Modern Warfare 2 означатиме, що її також можна буде грати у двох інших іграх серії.

Гра розробляється кількома студіями, включаючи Solid State Studios, нову внутрішню мобільну команду Activision, а також студіями Digital Legends, Beenox, Activision Shanghai та Demonware.

Усі, хто зробить попереднє замовлення в App Store або попередньо зареєструється в Google Play, отримають усі наступні нагороди після випуску гри:

  • Ghost — Condemned Operator Skin
  • Схема зброї Prince of Hell X12
  • Схема зброї Archfiend M4
  • Темна знайома емблема
  • Вініл Foe’s Flame

Для попередньої реєстрації:

Перейдіть на  веб- сайт Call of Duty: Warzone Mobile, щоб зробити попереднє замовлення або попередню реєстрацію на гру. Користувачі Android можуть відсканувати QR-код для попередньої реєстрації в Google Play, а користувачі iOS можуть попередньо замовити гру в App Store.

Якщо ви користуєтеся мобільним телефоном, ви можете просто знайти Warzone Mobile у Google Play або App Store . Ви отримаєте сповіщення, щойно гру буде випущено.

Після досягнення 35 мільйонів реєстрацій розробники обіцяють розблокувати нові нагороди. 

Читайте також: Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

Материалы по теме

Гейб Ньюелл підтримав Microsoft у її намаганні придбати Activision Blizzard

Власник Valve Гейб Ньюелл підтримав Microsoft у їх спробі придбати Activision Blizzard. Один з титанів індустрії заявив, що він повністю довіряє гарантіям Майкрософт стосовно того, що вони не будуть намагатися монополізувати ринок завдяки перетворенню популярних франшиз на кшталт CoD на ексклюзиви своєї платформи.

Видання Рolitico повідомляє, що угоду Microsoft та Activision Blizzard на 69 мільярдів доларів буде заблоковано FTC

Популярне видання Рolitico повідомляє, що угоду на 69 мільярдів доларів США між Microsoft та Activision Blizzard скоріше за все буде заблоковано федеральною торговою комісією США через антимонопольний позов.

Microsoft запропонувала Sony укласти 10-річну угоду, щоб Call of Duty залишилася на PlayStation

Драма навколо придбання компанією Microsoft видавця ігор Activision Blizzard отримала чергове продовження після повідомлення про те, що американський софтверний гігант запропонував Sony укласти десятирічну угоду щодо видання майбутніх ігор франшизи Call of Duty на платформі PlayStation.