Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Дістаємо попкорн, під’їхала чергова серія ні, не Чорнобаївки, а «Бумича та його дружини«. На цей раз без перебільшення «одіозний» капітан NAVI заявив:

Такий хайп, за який це видають, – це дебілізм. Ви чудово знаєте мене, я ніколи не гнався за дешевим хайпом, а ця ситуація урок для нас, що кохання любить тишу! Сподіваюся на розуміння, у будь-якому разі всіх обійняв, рухаємось далі.

До речі колишній капітан NAVI виразив своє незадоволення тим, що робить Кирило Михайлов.  

Насправді Кирило повівся дуже дивно з цим хайпом. Можна хайпить, можна приколюватися, але йде війна. Ти граєш у команді з українцями. І все, що ти робиш, це хайпіш на темі, що розлучаєшся з дружиною, а потім іржеш і посміхаєшся: «Ха-ха, хі-хі, ми не розлучаємося». Я на все це дивлюся, і в мене таке відчуття, що ми з різних світів — сказав Данило Тесленко в своєму телеграмі.

Раніше ми писали про те, що Бумич знову зійшовся з дружиною-ескортницею або просто хайпонув.

Материалы по теме

Джерела повідомляють, що BoombI4 повертається до професійної сцени CS:GO

Джерела повідомляють, що епатажний колишній капітан NAVI з CS:GO Кирило BoombI4 Михайлов через 8 місяців після свого звільнення повертається у професійний CS:GO.

ESL назвали s1mple найкращим гравцем десятиліття у CS:GO. Ще один українець замкнув рейтинг претендентів

Олександр s1mple Костилєв очікувано став гравцем десятиліття у CS по версії ESL. Світова зірка CS:GO отримав почесну нагороду прямо на сцені стадіону в Ріо.

BoombI4 наїхав на Ceh9 і обізвав його банальним публічним кретином

0

Нікому не потрібний колишній скандальний капітан NAVI Кирил BoombI4 Михайлов вирішив нагадати про себе, але вийшло не дуже. Рефлексія гравця про те, що він не зіграє на Мейджорі в Ріо, завершилася поливанням брудом легенди CS Арсенія Триноженко.

Данило Zeus Тесленко святкує 35 День Народження. Легендарний капітан зробив дуже відвертий і особистий пост

Легендарний Данило Zeus Тесленко сьогодні святкує свій 35 день народження. Чемпіон у CS:GO та CS 1.6 виклав звернення у якому дуже відверто поділився особистим.