Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Продовжується Санта Барбара з капітаном NAVI Кирилом Бумичем. Всі ми маємо можливість спостерігати, як гравець провідної команди перетворюється на клоуна, яким керує його дружина-ескортниця.

Вчора BoombI4 у своєму новоствореному каналі в телеграм виклав відео, як він весело тусується зі своєю дружиною, яка буквально пару днів тому в себе на каналі написала про те, що подружжя розходиться. 

Аудиторія кіберспортсмена припустила, що вся ця Санта Барбара — просто піар-компанія подружжя для розкрутки власних телеграм каналів. Але це спростувала сама дружина Бумича в своєму пості.

Судячи з усього Бумич не кидає свою дружину і NAVI доведеться шукати нового капітана, а нам чекати на нову серію цього клоунського серіалу. 

Нагадаємо, що раніше керівництво команди NAVI оголосило про те, що воно не буде співпрацювати з гравцями з Росії, якщо вони не переїдуть в інші країни з країни агресора. Поки що ці слова залишаються словами. Після 60 днів війни в NAVI по CS:GO так і залишаються грати три росіянина, які так і не засудили війну та офіційно не заявляли про переїзд з Росії. Більш того вчора капітан NAVI по Dota 2 заявив, що на найближчому турнірі замість українця Алохи за чорно-жовтих буде грати росіянин

Материалы по теме

На тлі скандалу щодо відношення NAVI до регіону СНД розбираємося, чи є чорно-жовті CIS-командою чи ні

В кіберспорті черговий скандал. Гравець Astralis Bubzkji у твіттері підняв тему скілу у так званому регіоні CIS і згадав NAVI, його виправив Ceh9, відмітивши, що українсько-російський склад не належить до СНД. s1mple також наголосив, що NAVI не команда CIS, водночас максимально проукраїнський блогер та аналітик Олександр Петрик зробив великий пост про те, що NAVI саме

NAVI влаштовують в києвському офісі спільний перегляд матчу для фанатів. Потрапити може кожен

0

NAVI запросили своїх українських уболівальників по VALORANT до себе в офіс на перегляд матчу команди проти Giants, гра відбудеться 29 березня. Раніше чорно-жовті вже влаштовували вотч-паті перегляду ігор команди, але чомусь зробили це в Польщі, за що піддалися критиці зі сторони ком’юніті.

NAVI знищили Spirit і вийшли у Play-off ESL Pro League S17

0

NAVI легко переграли Team Spirit у фіналі нижньої сітки Групи D ESL Pro League 17 і гарантували собі вихід у Play-off турніру. На першій карті дракони змогли показати конкурентну гру і програли з мінімальним відставанням 14-16, а от на другій карті гра проходила повністю під диктування NAVI.

NAVI перемогли Astralis у складному матчі нижньої сітки групи D на ESL Pro League 17

0

NAVI впоралися з Astralis і залишилися в нижній сітці групової стадії. Своєю чергою данський клуб вилетів в сітку останнього шансу і знаходиться в кроці від вибування з турніру.