Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Продовжується Санта Барбара з капітаном NAVI Кирилом Бумичем. Всі ми маємо можливість спостерігати, як гравець провідної команди перетворюється на клоуна, яким керує його дружина-ескортниця.

Вчора BoombI4 у своєму новоствореному каналі в телеграм виклав відео, як він весело тусується зі своєю дружиною, яка буквально пару днів тому в себе на каналі написала про те, що подружжя розходиться. 

Аудиторія кіберспортсмена припустила, що вся ця Санта Барбара — просто піар-компанія подружжя для розкрутки власних телеграм каналів. Але це спростувала сама дружина Бумича в своєму пості.

Судячи з усього Бумич не кидає свою дружину і NAVI доведеться шукати нового капітана, а нам чекати на нову серію цього клоунського серіалу. 

Нагадаємо, що раніше керівництво команди NAVI оголосило про те, що воно не буде співпрацювати з гравцями з Росії, якщо вони не переїдуть в інші країни з країни агресора. Поки що ці слова залишаються словами. Після 60 днів війни в NAVI по CS:GO так і залишаються грати три росіянина, які так і не засудили війну та офіційно не заявляли про переїзд з Росії. Більш того вчора капітан NAVI по Dota 2 заявив, що на найближчому турнірі замість українця Алохи за чорно-жовтих буде грати росіянин

Материалы по теме

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.