Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український коментатор Dota 2 Олег Скаржинський, який коментував чимало відомих кіберспортивних подій як то Starladder, WePlay і навіть The Internarional у 2018 році, завів канал на youtube, та опублікував чудове відео, де по полицях розклав, чому саме і як деградував кіберспорт в Україні та як нас поглинав «СНД-кіберспорт».

Це відео є своєрідною добіркою відеодоказів злочинних дій в тому числі українських діячів, які замість розвитку українського кіберспорту нехтували їм, а заради наживи просували російський кіберспорт та ідеї єдиного СНД-кіберспорту. 

У цьому відео чудово все і ми погоджуємося з кожним сказаним словом. І так, нам треба визнати, що настали часи змінитися, знищити саму ідею об’єднання з росіянами, саму ідею якогось СНД-кіберспорту і будувати власний, кращий український кіберспорт. 

Настали часи, коли ми маємо повернути славу українського кіберспорту, зробити його таким, яким він був у 2010 році, коли росіяни навіть поруч не стояли з українцями, порівнюючи досягнення у кіберспорті. 

Ми вже були кращими, в той час, коли кіберспорт розвивали діячі у регіонах такі як Starladder, C-club (CyberZone), GameInside, KerchNEN, WePlay та інші менш відомі, а команди типу NAVI не мали впливу, було збудовано найміцніший фундамент, якій і привів до зльоту українського кіберспорту. 

Пізніше зміна дисциплін, масове закриття комп’ютерних клубів, братання NAVI з ESForce, поява міксованих українсько-російських колективів зруйнували цей фундамент. Настав час його відроджувати разом. Впевнений, що зараз нам надається унікальна можливість і треба цією можливістю скористатись.

Обов’язково подивіться відео. Олегу за нього величезна повага!

Читайте також про маніпуляції керівництва NAVI, яке продовжує толерувати росіян у своїх складах. 

Материалы по теме