Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Даниил Zeus Тесленко диагностирован с коронавирусом, о чем стало известно из паблика Zeus Cyber School во Вконтакте. NAVI 2010 вынуждены играть с заменой на шоу-матче против Project X.

Вместо бывшего капитана NAVI на замене за NAVI 2010 в шоу-матче на ЛАНе в Харькове выступит игрок 5balls.

На момент публикации счет по картам составляет 1-1-. Ex-CR4ZY выиграли на Train в CS:GO (16-1), NAVI 2010 ответили взятым de_tuscan в CS 1.6 (16-4).

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Mustang Crew опровергли обвинения в махинациях

Напомним, что ранее коронавирус также обнаружили у Ильи Perfecto Залуцкого, Марсело coldzera Давида, Адама friberg Фриберга, Кристофера GeT_RiGhT Алесунда и других.

Материалы по теме

100 Thieves створює власну відеогру під кодовою назвою Project X. Розповідаємо, чому це може бути важливою подією для майбутнього

100 Thieves ось-ось перетвориться на щось набагато більше, ніж просто кіберспортивну організацію. Організація, що базується в Лос-Анджелесі, створює відеогру, і її розроблятимуть за участю професіоналів 100 Thieves, творців контенту та спільноти.

«Цивілізовані люди не хочуть війни, тим більше у Європі. Ті, хто показують Z, вони підтримують війну», — ZEUS прокоментував Z-свастику на стікерах російських гравців

Данило ZEUS Тесленко прокоментував своє ставлення до російських гравців, які зобразили Z-свастику на своїх стікерах до Мейджора. На думку легендарного гравця для того, щоб скандал улігся гравці мають пояснити свою позицію та сказати, що сталася помилка, інакше це буде сприйнято як відкрита підтримка війни.

«Я на все це дивлюся, і в мене таке відчуття, що ми з різних світів» — Zeus прокоментував ідіотскі вчинки капітана NAVI

0

Дістаємо попкорн, під’їхала чергова серія ні, не Чорнобаївки, а «Бумича та його дружини«. На цей раз без перебільшення «одіозний» капітан NAVI заявив:

«Якщо буде ось так, як зараз, то це вже буде не та NAVI, у  яку я вкладав частинку себе», — ZEUS висловився про NAVI

Данило ZEUS Тесленко розповів про реакцію росіян на своє звернення до них в інстаграм, а також зізнався, що тривалий час помилявся щодо Росії.