Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Іноземні ЗМІ повідомляють, що Amazon має намір придбати одного з найбільших видавців комп’ютерних ігор компанію EA Games.

Якщо ця угода відбудеться, вона, ймовірно, буде на рівні з угодою купівлі компанією Microsoft видавця Activision Blizzard, оскільки EA є одним із найбільших сторонніх розробників ігор у світі, відомим своїм симулятором футболу FIFA та популярною королівською битвою Apex Legends і багатьма іншими хітами. 

Купівля такого потужного видавця ігор дозволить Amazon суттєво посилити свої позиції у сфері розваг, де американський гігант просуває свої сервіси в тому числі стрімінговий сервіс Amazon Luna та ігровий сервіс Prime Gaming. 

Читайте також про історію злетів і падінь NAVI Dota 2. 

Материалы по теме

Російський суд заарештував активи Amazon та Twitch на суму 3 мільярди рублів по позиву кіберспортсмена — сина олігарха

16 листопада Арбітражний суд Москви заарештував майно Twitch та Amazon на 3 мільярди рублів. Це стало результатом позиву від колишнього професійного гравця в League of Legends Кирила Likkrit Малофєєва. Про це повідомили журналісти Forbes.

FIFA23 стала найуспішнішою в історії франшизи. Цифра проданих за тиждень копій дійсно вражає

0

EA Games повідомили про найуспішніший в історії запуск франшизи серії FIFA.

В сеть слили исходный код Twitch и других проектов — известны доходы стримеров

Утром, 6 октября, слили в сеть исходный код Twitch и данные о заработке стримеров c 2019 года. Ссылка на файл размером приблизительно 125 ГБ изначально появилась в группе 4chan, чтобы «поспособствовать развитию конкуренции в области стриминга, поскольку сообщество доступных сервисов — отвратительная токсичная помойка».