Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Іноземні ЗМІ повідомляють, що Amazon має намір придбати одного з найбільших видавців комп’ютерних ігор компанію EA Games.

Якщо ця угода відбудеться, вона, ймовірно, буде на рівні з угодою купівлі компанією Microsoft видавця Activision Blizzard, оскільки EA є одним із найбільших сторонніх розробників ігор у світі, відомим своїм симулятором футболу FIFA та популярною королівською битвою Apex Legends і багатьма іншими хітами. 

Купівля такого потужного видавця ігор дозволить Amazon суттєво посилити свої позиції у сфері розваг, де американський гігант просуває свої сервіси в тому числі стрімінговий сервіс Amazon Luna та ігровий сервіс Prime Gaming. 

Читайте також про історію злетів і падінь NAVI Dota 2. 

Материалы по теме

З’явилися перші кадри серіалу за всесвітом легендарної серії ігор Fallout

0

В мережу виклали перші кадри серіалу за легендарним всесвітом Fallout, який має вийти на Amazon 12-го квітня 2024 року.

Вийшов трейлер EA SPORTS FC24 – нащадка симуляторів футболу FIFA, але без ліцензування Федерацією футболу

0

EA Games представили офіційний трейлер свого нового симулятора футболу EA SPORTS FC24. Нова гра буде продовженням легендарної серії FIFA, але тепер розробник ігор не має контракту з всесвітньою Федерацією футболу, тому гра змінила назву.

EA Games виправили свою помилку і видалили з гри футболіста в образі російського царя

Розробники FIFA23 видалили з гри«перформанс» російського екс-футболіста Олександра Мостового, який був представлений в грі в образі російського царя.

Футбольний симулятор EA Sports FC вийде без російськомовних коментаторів

0

Наступна версія футбольного симулятора від EA Games вийде без російськомовних коментаторів, про це повідомив один з російських журналістів Костянтин Геніч, який брав участь в озвучуванні попередніх частин гри.