Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіон Мейджора та легенда українського CS Данило Zeus Тесленко опублікував в твіттері пост з вершини діючого вулкану Puncak Sejati з острова Ява з наступним дописом:

Прийняття викликів — моя найуспішніша схема розвитку та очищення голови. Вперше стою біля кратера діючого вулкана.

3150 метрів хлопці.

Словом, незабаром планується ще сильніший досвід,  Україна <3

Літом відомий гравець на пенсії був помічений у волонтерстві на рідній Харківщині, після чого раптово зник на кілька тижнів. Знову вийшов на зв’язок Zeus вже з далекого індонезійського острова Балі,  коли опублікував фото з дошкою для серфу і написав, що починає нове життя. 

З останнього допису Тесленко не зрозуміло, що він має на увазі під «ще сильнішим досвідом». Можливо гравець збирається повернутися в Україну?

Материалы по теме

ESL назвали s1mple найкращим гравцем десятиліття у CS:GO. Ще один українець замкнув рейтинг претендентів

Олександр s1mple Костилєв очікувано став гравцем десятиліття у CS по версії ESL. Світова зірка CS:GO отримав почесну нагороду прямо на сцені стадіону в Ріо.

Данило Zeus Тесленко святкує 35 День Народження. Легендарний капітан зробив дуже відвертий і особистий пост

Легендарний Данило Zeus Тесленко сьогодні святкує свій 35 день народження. Чемпіон у CS:GO та CS 1.6 виклав звернення у якому дуже відверто поділився особистим.

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.