Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Пользователь Reddit построил собственную карту Mirage из CS:GO в Minecraft. И ее практически не отличить от настоящей!

“Я сделал Mirage в Майнкрафт! Вам нравится?” – такой пост опубликовал пользователь под ником saultj_, приложив соответствующее видео.

Комментаторы единогласно выразили восхищение и удивление от увиденного.

Йоу, чувак, это выглядит потрясающе, я слышал, что cubecraft сделали свою собственную версию этой карты, но твоя намного лучше

Некоторые обратили внимание на небольшую неточность, с чем автор согласился:

-Слава за усилия и самоотверженность, но эти пропорции выглядят неправильными на фундаментальном уровне.

-Да, мы просчитались с некоторыми блоками и местами, например, подземный переход слишком мал. Его сложно воспроизвести в реальных пропорциях.

Но лучше оцените сами!

I made mirage on minecraft! Do you like it? from GlobalOffensive

 

Материалы по теме

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.

ЛОГІКА ПЕРЕХОДУ VALVE НА MR12 – повний переклад статті з HLTV

На HLTV з’явилася чудова стаття про порівняння систем MR12 та MR15, баланс сторін в CS і порівняння улюбленого командного шутера з традиційними видами спорту. Пропоноємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Фото сцен всіх 18 Мейджорів в історії CS:GO

HLTV опублікував фото з усіх 18 мейджорів за 10 років існування CS:GO. Для нової школи можна побачити, що за цей час змінилося не так і багато. Гра збирала стадіони ще на початку свого існування завдяки шаленій популярності, здобутій за часів CS 1.6.