Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Благодаря вчерашней победе на BIG, североамериканский коллектив встретиться в bo5 финале с датским коллективом.

Liquid удалось остановить немецкую машину, обыграв их со счётом 2:0 (Inferno 16:11, Nuke 16:14) и заслужили право бороться за победу на турнире с Astralis.

Как подметил один из игроков Liquid, два года подряд игроки заканчивали год финалом с датчанами, и этот год не стал исключением. В 2018 году Astralis одержали верх на ESL Pro League S8, а в прошлом на Blast Pro Series: Global Finals.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Топ-1 HLTV для device? Astralis выбивают NAVI с IEM Global Challenge.

На сегодняшней день Astralis имеет серию из 8 выигранных карт подряд против Liquid, последний раз североамериканский коллектив побеждал на Вертиго в финале ECS Season 8 Finals.

Прямая Трансляция, 18:00 по Киеву

IEM Global Challenge – последний турнир в году, собравший все топовые команды со всего мира, проходит с 15 по 20 декабря, призовой фонд – $500,000. NAVI покинули турнир в шаге до финала, уступив вчера Astralis со счётом 2-1. Подробнее вы можете ознакомиться в нашем репортаже.

Материалы по теме

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і