Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

22 мая известный инсайдер Алексей OverDrive Бирюков сообщил о том, что организация Unique распустила свой состав по CS:GO.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: G2 вышла в верхнюю сетку плей‑офф DreamHack Masters Spring 2020

https://twitter.com/ABOverDrive/status/1263575432231870465

Также во Вконтакте, в официальной группе игрока R0b3n появился пост, в котором он написал только одно слово – бывает, скорее всего это связано с их дизбандом.

Команда на данный момент занимает 82 позицию в рейтинге HLTV. Последним сыгранным турниром для состава стал ESL One: Road to Rio для СНГ, коллектив закончил его на последнем месте, проиграв все свои матчи со счетом 0:2.

Состав Unique:

  • Евгений fenvicious Мицик
  • Роберт R0b3n Чигаускис
  • Леонард kenzor Володарчук
  • Павел PASHANOJ Легостаев
  • Александр zorte Загодыренко

 

Материалы по теме

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.